Dizi TV

Yalancı Bahar 36. Bölüm (Son Bölüm) İzle – Madhubala RK’dan İntikam Almak İstedi

Haftaiçi her gün Kanal 7 ekranlarında reyting rekorları kıran dizilerden birisi olan Yalancı Bahar bugün saat 16.10’da yayınlanan yeni bölümüyle izleyicileri dehşete düşürdü. Madhubala ve RK arasında yaşanan olayların hat safhaya çıkması herkesi şok etti. Peki merakla beklenen Yalancı Bahar 36. bölüm de neler oldu? RK, Madhubala’nın kendisinden intikam almak istediğini fark edince ona gizlice bir oyun oynadı. RK ve Madhubala’nın birbirinden intikam almaya çalışması işleri iyice çığırından çıkardı. Madhubala kurduğu oyunu başarılı bir şekilde sürdürmeye devam etti. Yalancı Bahar son bölüm de Madhubala’ya teklifte bulunan RK ondan olumsuz yanıt aldı. Bu durum karşısında büyük bir şok yaşayan RK ne yapacağını şaşırdı. Yaşadığı büyük hüznün ardından Madhubala’dan intikam almaya çalışan RK büyük bir plan yaptı. Madhubala ve RK’nın karşı karşıya gelmesi izleyicileri şok etti. İzleyiciler şimdi yeni bölümde neler olacağını merak etmeye başladı. Diziyi aşağıda bulunan Yalancı Bahar 36. bölüm izle linkine tıklayarak izleyebilirsiniz. Yalancı Bahar ile ilgili tüm detayları Medyabey.com’da bulabilirsiniz.

YALANCI BAHAR 36. BÖLÜM

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizilerinden birisi olan Yalancı Bahar bugün yayınlanan bölümüyle izleyicilere büyük bir şok yaşatmayı başardı.

MADHUBALA RK’DAN İNTİKAM ALMAK İSTEDİ

RK Madhubala’dan intikam alacağı günü sabırla beklemeye başladı. Kanal 7 ekranlarında haftaiçi her gün saat 16.00’da yayınlanan dizide Madhubala’nın kendisinden intikam almak için oyun kurduğunun farkında olan RK, ona oyununu oynamak için fırsat verdi. Asıl amacı ise Madhubala’dan intikam almaktı.

MADHUBALA RK’YI REDDETTİ

Madhubala kurduğu planın başarılı bir şekilde yürümesinden memnundu. RK, Madhubala’nın kendisine olumsuz cevap vermesinden ötürü büyük bir üzüntü yaşasa da bunu kimseye belli etmedi. Madhubala’nın karşısına geçerek ona olan aşkından ötürü pişmanlık yaşadığını söyleyerek herkesi şok etti.

YALANCI BAHAR 36. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

YALANCI BAHAR KONUSU

Bollywood yıldızlarının bir araya geldiği Yalancı Bahar tüm hızıyla ekran serüvenine Kanal 7’de devam ediyor. Başrollerine Vivian Dsena ve Drashti Dhami’nin bulunduğu dizi Türk izleyicisinin dikkatini çekiyor. Dizide farklı iki hayatın kesiştiği iki gencin hikayesine yer veriliyor. Olayın başında ise Rishabh Mohan Kundra (RK) ve Madhubala bulunuyor. Madhubala bir gün ülkenin en büyük film yıldızı Rishabh, Madhubala’nın nişanlısı Mukund’a çarpıp kaçar. Dilediği her şeyi yapabilecek maddi güce sahip olan ünlü yıldız 3 gün sonra serbest bırakılır. Üstelik kaza hakkındaki dava da onun lehine sonuçlanmıştır. Bu durum karşısında büyük bir üzüntü yaşayan Madhubala, Rishabh’dan intikam almaya karar verir. 

YALANCI BAHAR OYUNCULARI

Oyuncular: Drashti Dhami, Vivian Dsena, Pallavi Purohit, Avinesh Rekhi, Bhupinder Singh ve Rakhee

YALANCI BAHAR EKİP

Yönetmen: Prasad Gavandi ve Amit Malik
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik dram
Orijinal adı: Madhubala Ek Ishq Ek Junoon

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı