Dizi TV

Yalancı Bahar 40. bölümde Madhubala kıskançlık krizi yaşadı

Kanal 7 ekranlarında haftaiçi her gün 16.00’da yayınlanan Yalancı Bahar bugün yayınlanan yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına kitledi. RK Balraj’ın eve geldiğini görür görmez büyük bir sinir krizi yaşadı. Peki merakla beklenen Yalancı Bahar 40. bölüm de neler yaşandı? RK, Balraj’ın kendi evine geldiğini gördü. Balraj’ı görünce çok sinirlendi. Bittoo’nun yanına giderek onu derhal kovması gerektiğini söyledi. Balraj’dan avans alan Trishna bunu dolabına yerleştirirken Malik’e yakalandı. Malik Trishna’yı parayı nerden aldığı konusunda sorguladıktan sonra durumu Padmini’ye anlattı. Yalancı Bahar son bölüm de RK, Malik ve Padmini’nin düğünün yapılması için bir mekan ayarladı. Artık RK’yı olan sevgisinden emin olan Madhula onu izlemek için sete gitti. Sete varan Madhubala onun ülkenin ünlü kadın oyuncularından biriyle dans ettiğini görünce kıskançlık krizi yaşadı. Hindistan’da Beintehaa adıyla izlenme rekorları kıran diziyle ilgili tüm detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

YALANCI BAHAR 40. BÖLÜM

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizilerinden birisi olan Yalancı Bahar yeni bölümüyle izleyicilerin nefesini kesmeyi başardı. RK ve Radha’nın arasında yaşanan olayları tırmandıran Madhubala ne yapacağını şaşırdı. Madhubala’nın gösterdiği büyük çaba sayesinde RK ve Radha’nın arasındaki duygusal bağ güçlenmeye başladı.

DEEPALİ’YE BÜYÜK ŞOK

Deepali, Madhubala’nın RK ve Radha’nın arasını düzeltmesini hazmedemedi. Bu yüzden Radha ve RK ikilisinin arasını açmak için tehlikeli bir plan yaptı. Trishna Bittoo’nun bulduğu film yapımcısıyla tanıştı. Yapımcının yıllar önce annesi ve kardeşleriyle bir başına bırakan adam olduğunu öğrenen Trishna büyük bir şok geçirererek bayıldı.

MALİK’E TEKLİF

RK ve Madhubala Malik’e teklifte bulundu. Fakat Malik teklifi reddederek Padmini’yle barışmaktan vazgeçmedi. Öte yandan eve dönen Trishna annesi Padmini’ye tüm gördüklerini anlattı. İzleyicilerin merak ettiği konu Balraj’ın RK ve Madhubala evliliğini öğrenip öğrenmeyeceği oldu. 

YALANCI BAHAR 40. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

YALANCI BAHAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU

Kanal 7 ekranlarının kısa sürede sevilen Hint dizilerinden olmayı başaran Yalancı Bahar bugün yayınlanan yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına kitlemeyi başardı. RK, Trishna’dan haber alamayınca büyük bir şok yaşadı. Trishna’dan haber alamayan Bittoo ve RK yapımcının ofisine gittiklerinde büyük bir şok yaşadılar. RK ve Bittoo, Trishna’yı yerde görünce ne yapacaklarını bilemediler. Malik Padmini’den özür diledi. Malik Padmini’ye ondan ayrı kaldığı zamanda yaşadığı zorlukları anlattı. Fakat Malik ne anlatırsa anlatsın Padmini yumuşamadı. RK, Padmini ve Malik’in durumu haber alır almaz sette ikiliyi barıştırmak için sürpriz bir parti düzenledi. Parti esnasında RK’nın bir kızla dans etmesi Madhubala’nın RK’yı kıskanmasına neden oldu. RK ve Madhubala arasındaki kavganın büyümesi yeni bir gerilimin tırmanmasına neden oldu. Büyük bir sürprizden habersiz olan Trishna film yıldızı olacağı günlerin hayalini kurmaya başladı. Madhubala ve RK arasında yaşanan olayların hat safhaya çıkması herkesi şok etti. RK, Madhubala’nın kendisinden intikam almak istediğini fark edince ona gizlice bir oyun oynadı. RK ve Madhubala’nın birbirinden intikam almaya çalışması işleri iyice çığırından çıkardı. Madhubala kurduğu oyunu başarılı bir şekilde sürdürmeye devam etti. Madhubala’ya teklifte bulunan RK ondan olumsuz yanıt aldı. Bu durum karşısında büyük bir şok yaşayan RK ne yapacağını şaşırdı. Yaşadığı büyük hüznün ardından Madhubala’dan intikam almaya çalışan RK büyük bir plan yaptı. Madhubala ve RK’nın karşı karşıya gelmesi izleyicileri şok etti. İzleyiciler şimdi yeni bölümde neler olacağını merak etmeye başladı. 

YALANCI BAHAR KONUSU

Bollywood yıldızlarının bir araya geldiği Yalancı Bahar tüm hızıyla ekran serüvenine Kanal 7’de devam ediyor. Başrollerine Vivian Dsena ve Drashti Dhami’nin bulunduğu dizi Türk izleyicisinin dikkatini çekiyor. Dizide farklı iki hayatın kesiştiği iki gencin hikayesine yer veriliyor. Olayın başında ise Rishabh Mohan Kundra (RK) ve Madhubala bulunuyor. Madhubala bir gün ülkenin en büyük film yıldızı Rishabh, Madhubala’nın nişanlısı Mukund’a çarpıp kaçar. Dilediği her şeyi yapabilecek maddi güce sahip olan ünlü yıldız 3 gün sonra serbest bırakılır. Üstelik kaza hakkındaki dava da onun lehine sonuçlanmıştır. Bu durum karşısında büyük bir üzüntü yaşayan Madhubala, Rishabh’dan intikam almaya karar verir. 

YALANCI BAHAR OYUNCULARI

Oyuncular: Drashti Dhami, Vivian Dsena, Pallavi Purohit, Avinesh Rekhi, Bhupinder Singh ve Rakhee

YALANCI BAHAR EKİP

Yönetmen: Prasad Gavandi ve Amit Malik
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik dram
Orijinal adı: Madhubala Ek Ishq Ek Junoon

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı