Dijital Platformlar

Yalancı Bahar’da Bhanu, Raju’yu öldürecek mi? (150. bölüm özeti)

Kanal 7 izleyicisinin çok sevdiği Hint dizisinde bu akşam deyim yerindeyse nefesler tutulacak. Sevilen Hint dizisi Yalancı Bahar’ın bu akşamki bölümünde, intikam almak için Madhubala’yı kullanan Dauji onu pes ettirmek için nasıl bir plan içindedir? Raju kimden yana bir tavır içinde olacak? Bhamu Raju’yu öldürecek mi? sorusunun  cevaıb da bu akşam yayınlancak Yalancı Bahar 150. bölümde cevabını bulacak.

Yalancı Bahar bu akşamki özeti (13 Kasım-150. bölüm özeti)

Raju da amcasına destek olmaktadır. Diğer yandan Bhanu’da Raju’yu öldürmek için eline geçen fırsatı değerlendirmeye karar verir. Baiji’nin ölümünden dolayı duyduğu üzüntüyü unutamayan Dauji ve ailesi Madhubala’yı evlerinde köle gibi çalıştırmaktadır. Madhubala’ya yapılan haksızlıklara sessiz kalamayan Tara, onu savunmak istese de başarılı olamaz. Raju’yu ortadan kaldırmaya karar veren Bhanu ise şeytani bir plan yapar. Bhanu başarılı olabilecek mi? Madhubala eve geri dönebilecek mi?

Yalancı Bahar’da heyecan sürüyor. Kanal 7 ekrananı gelen Hint dizisi Yalancı Bahar’da bu akşam, Madhubala, köşeye sıkıştırdığı Raju’ya boşanma evraklarını imzalattırmak ister. Bittoo’dan gelen kötü haber tüm ailenin moralini bozar. Lilivati ve Madhubala arasında yeni bir gerilim başlar.

Yalancı Bahar 149. Bölüm’de neler yaşanmıştı? 

https://www.youtube.com/watch?v=DPEsVshwOe4

Madhubala, Raju’dan boşanma evraklarını imzalamasını ister ancak beklemediği bir tepki ile karşılaşır. Bhanu ise Dauji’yi Raju’ya karşı kışkırtmak için elinden geleni yapar. Bittoo’nun hapishande fenalaşarak yoğun bakıma kaldırıldığını öğrenen Radha ve Lilivati çok endişelinir. Doktorun Bittoo hakkında yapacağı açıklama onları çok korkutur. Lilivati kocasının başına gelenlerden Madubala’yı sorumlu tutmaktadır. Raju ve Madhubala boşanabilecek mi? Dauji’nin yeni planı ne?

 

Başa dön tuşu