Televizyon

Yalancı bahar’da Madhubala hayatının en zor kararını verecek (107. bölüm)

Kanal 7’nin sevilen Hint yapımı dizisi Yalancı Bahar 1 Ekim tarihinde 107. bölümü ile ekrana gelecek. Madhubala hayatının en zor kararını vermek üzeredir. Divali kutlamaları öncesinde Roma evdekileri hangi konuda uyarır, RK, Skander’in varlığını öğrenince nasıl bir plan hazırlar? İşte Yalancı Bahar 107. bölümde yaşanacaklar…

Ekranların sevilen Hint dizisi Yalancı Bahar’da bu akşam, tüm aile Divali festivalini kutlamaya hazırlanmaktadır. Madhubala’nın hamile olduğu haberi evdeki atmosferi bir anda değiştirir. Bu haber RK’yı ilk başta mutlu etse de film çekimlerinin aksayacağını düşünür ve Madhubala’dan zor da olsa bir karar vermesini ister.

Yalancı Bahar 107. Bölüm Özeti

Evdekiler yaklaşan Divali kutlamalarına katılmak için hazırlanmaya başlamışır. Divali kutlamalarına katılacakların ritüel gereği mutlu olması gerektiğini bilen Roma evdekilerin son günlerde yaşanan olaylardan dolayı mutsuz olduğunu görünce onları uyarır. Kutlamalara RK’nın da katılmasını isteyen Madhubala’nın istediği olur ve RK da sonradan kutlamalara katılır. İkili eve döndüklerinde film setindeki ekip de onlara bir sürpriz yaparak kutlamalarda kendilerine eşlik eder. Diğer yandan RK, kılık değiştirerek evinde saklanan Skander’in varlığından haberdar olur ve ondan hesap sormaya başlar. Bu sırada Madhubala aniden bayılınca RK çok endişelenir. Ondaki bu endişeli hali gören Madhubala ise hamile olduğunu daha fazla gizlemeye gerek olmadığını düşünerek RK’ya durumunu anlatır. RK ise beklenmedik bir tepki göstererek bu durumun film çekimlerini aksatacağını söyler. Evdekilerle de bu mutlu haberi paylaşmaya karar verdiği sırada böyle bir davranışla karşılaşan Madhubala’nın tüm hevesi kaçar. Madhubala, RK’nın teklifini kabul ederek bebeğinden vazgeçecek mi?

Yalancı Bahar 106. Bölüm Özeti

Basında kendisi ve hastalığı hakkında çıkan haberleri gören RK bir zamanlar kendisinin peşinden koşan muhabirlerin şimdi nasıl böyle karalama kampanyası başlattığına anlam veremez. Madhubala’nın setteki performansından memnun kalan Mehul, RK’yı kadın başrol ağırlıklı bir senaryo ile çekimlere devam etmeye ikna eder. Diğer yandan hala bir kaçak olarak saklanmaya devam eden Skander, Deepali’den RK ile arasındaki sorunu çözmesi için yardım ister. Çekimleri izlemek için sete giden RK, artık başrol oyuncusu değil yalnızca filmin yapımcısıdır ve Madhubala’nın sergilediği oyunculuk performansının aldığı büyük alkışlar onun karakterindeki kıskançlık duygusunu yeniden ortaya çıkarır. Üstüne üstlük Deepali’de onu Madhubala’ya karşı kışkırmaktadır. Ona, Madhubala’nın şöhretinin kendi şöhretini geçeceğini söyler. Deepali’nin doğru söylediğini düşünen RK artık Madhubala’ya karşı tavır almaya başlar. RK’daki bu ani değişiklik karşısında büyük bir şaşkınlık yaşayan Madhubala ise ne yapacağını bilemez.

Yalancı Bahar 105. Bölüm Özeti

RK TÜM OLUMSUZLUKLARA RAĞMEN SETE GERİ DÖNÜYOR

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen Hint dizisi Yalancı Bahar’da bu akşam, RK, hem Mehul hem de banka müdürü ile yaptığı görüşmelerin ardından sette yarım kalan çekimlere geri dönmeye karar verir. Onun yanından biran olsun ayrılmayan Madhubala ise hala endişelidir. Çekim sırasında RK’nın yere düşmesinin ardından Mehul, RK ile ilgili önemli bir karar alır. Madhubala, RK’nın sağlık durumundan endişelidir ve onun bir an önce iyileşmesi için elinden geleni yapar. RK’yı ziyarete gelen Mehul ise çekimlerin aksadığını ve ellerindeki paranın günden güne azaldığını söyleyince RK yarın sete gelip çekimlere devam edeceğini söyler. Diğer yandan bir yolunu bularak nezarethaneden kaçan Skander, Deepali’yi arayarak kendisine bazı konularda yardımcı olmasını ister. Film çekimlerindeki aksamalardan dolayı endişeli olan banka müdürü, RK’yı arayarak film için verilen krediyi geri alacağını söyler. Pabu ise RK’yı çok üzecek bir şey yapar ve ona hayatının geri kalanında kendisine lazım olacağını söyleyerek bir tekerlekli sandalye hediye eder. Ertesi gün RK sağlığındaki tüm olumsuzluklara rağmen çekimlere yeniden başlamak için sete gelir. Setin önünde onlarca basın mensubu kendisini beklemektedir. Onların sorularını yanıtlayan RK, stürdyoya gelerek film çekimlerini izleyebileceklerini söyler. Nihayet çekimler başlamıştır ancak RK rolü gereği koltuğundan kalktığında dengesini kaybedip yere düşer. Basın mensupları bu anı çekmek için bir anda onun etrafını sarar. Mehul, RK’nın sağlık durumunu göz önünde bulundurarak onun olduğu sahneleri senaryodan çıkarmak istediğini söyler. Bu sırada banka müdürü yeniden arayarak kötü bir haber verir.

Yalancı Bahar 104. Bölüm Özeti

BHATİA VE AMAR HAKKINDAKİ GERÇEKLER ORTAYA ÇIKIYOR

Doktorlar RK’nın yeniden eski sağlığına kavuşmasının zor olduğunu söylerken Madhubala aklındaki tüm olumsuzluklardan kurtulmaya çalışmaktadır. Kendine gelen RK vücudunun yarsının felç kaldığını bile önemsemeden Madhubala’nın yanına gitmek ister. Olayların bu kadar ileriye gideceğini hesaplayamayan Skander ise Bhatia ve Amar’ın gerçek yüzünü ortaya çıkarır.

Hastanedeki uzun bekleyişin ardından RK’nın odasından çıkan doktor, Madhubala’ya kocasının yoğun bakıma kaldırıldığını ve hayati tehlikesini korduğunu söyleyince herşey altüst olur. Bu sırada muhabirler de hastane lobisinde nöbet tutmakta ve RK ile ilgili gelişmeleri takip etmektedir. Madhubala’yı karşılarında görünce ona yaşananların RK’nın yeni filminin tanıtımı için yaptığı bir reklam kampanyası olup olmadığını sorunca Bittoo onları hastaneden kovar. RK’yı tuzağa düşürerek hastaneye kaldırılmasına sebep olduğu için büyük bir pişmanlık duyan Skander ise endişelerini Amar ile paylaşır ancak Amar gibi duygusuz biri için bunlar kayda değer şeyler değildir. Ertesi gün RK mucize eseri gözlerini açar ve yanındaki hasta bakıcıya, Madhubala’nın nerede olduğunu sorar. Madhubala, o sırada polis merkezinde RK’nın nasıl yaralandığına dair ifade vermektedir. İnatla Madhubala’nın yanına gitmek için yataktan kalkmaya çalışan RK kötü bir gerçekle yüzleşecek ve vücudunun sağ kısmında kısmi felç olduğunu öğrenecektir. Bu haber Skander’in vicdanını daha da rahatsız etmeye başlamıştır. O, RK’ya herşeyi itiraf edince RK ondan bu itirafı ailesinin önünde de tekrarlamasını ister. Böylece Bhatia ve Amar hakkındaki gerçekler ortaya çıkmış olur.

Yalancı Bahar Künye
Yönetmen: Amit Malik, Prasad Gavandi
Oyuncular: Vivian Dsena, Drashti Dhami, Avinesh Rekhi, Pallavi Purohit, Bhupinder Singh, Rakhee,
Yapım Yılı: 28 Mayıs 2012 – 9 Ağustos 2014
Senaryo: Tür: Romantik, dram

Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Madhubala Ek Ishq Ek Junoon

Tutkulu bir aşkın inanılmaz öyküsü Yalancı Bahar her gün saat 21.10’da Kanal 7’de ekrana gelmeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu