Televizyon

Yalancı Bahar’da RK’nın sinir krizleri, Madhubala öfkesinin bedelini pahalıya ödeyecek

Kanal 7’nin sevilen dizisi Yalancı Bahar’da Madhubala attığı tokadın bedelini ödemeye hazır mı? RK eskisinden daha çok bilenmiştir. 25 Eylül Pazar günü yayınlanacak olan Yalancı Bahar’ın 101. bölümünde neler yaşanacak? Pabu ve Deepali’nin tuzağından kurtulmayı başaran Madhubala’yı neler bekliyor?

Madhubala yaralı bir şekilde eve dönünce RK çok endişelenir. Ancak Pabu, Madhubala’ya duyduğu kinden vazgeçmek yerine onu daha büyük bir tehlikenin içerisine atmaya hazırlanmaktadır. RK ise Madhubala’nın çekimler esnasında kendisine attığı tokat nedeniyle öfkelidir.

Yalancı Bahar 101. Bölüm’de neler yaşanacak?

Madhubala’nın ayaklarının sargılı bir şekilde eve geri döndüğünü gören herkes onun başına ne geldiğini merak eder. RK’nın suçlamaları karşısında Madhubala’ya duyduğu nefreti daha da şiddetlenen Pabu, Deepali’yi bile şaşırtan bir plan yaparak bir anda Madhubala ile arasındaki tüm sorunları çözmüş gibi ona yakınlık gösterir. Ertesi gün senaryo gereği RK’ya tokat atan Madhubala tokadın şiddetini biraz kaçırınca RK ile arasında bir tartışma başlar. Simran’ın annesi ise Madhubala’yı ortadan kaldırarak kızının yeniden başrol oyuncusu olması için Madhubala’ya bir kahve hazırlar ve içerisine bazı kimyasallar atar. Pabu ise film çekimlerini izlemek istediğini söyleyerek sete gelir. Bu sırada Mehul Chopra ise filmin en önemli sahnesini çekmektedir ve Bittoo’dan içeriye kimseyi almamasını istemiştir. Bittoo ve Pabu arasında büyük bir gerilim yaşanacaktır.

Tutkulu bir aşkın inanılmaz öyküsü Yalancı Bahar her gün saat 21.10’de Kanal 7’de.

Yalancı Bahar Künye

Yönetmen: Amit Malik, Prasad Gavandi
Oyuncular: Vivian Dsena, Drashti Dhami, Avinesh Rekhi, Pallavi Purohit, Bhupinder Singh, Rakhee,
Yapım Yılı: 28 Mayıs 2012 – 9 Ağustos 2014
Senaryo: Tür: Romantik, dram

Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Madhubala Ek Ishq Ek Junoon

Yayın Tarihi : 25 Eylül 2016, Pazar
Yayın Saati : 21.10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu