Dizi TV

Yalancı Bahar’ın yeni bölümünde Sultan, Madhubala ile evlenmek istiyor

Kanal 7 ekranlarında ekrana gelen  Hint dizisi Yalancı Bahar 13 Ağustos Cumartesi günü(Bugün) yeni bölümüyle ekrana geliyor. Bollywood sinemasının 100. yılına özel olarak çekilen Madhubala Ek Ishq Ek Junoon adlı dizi, Yalancı Bahar adı ile Kanal 7’den izleyici ile buluşuyor. Yalancı Bahar 59.Bölüm Fragmanında hangi detaylar göze çarpıyor. Yalancı Bahar’ın yayınlanacak olan yeni bölümü 59. bölümde neler olacak? İşte haberin detayları…

YALANCI BAHAR’IN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Ekranların sevilen Hint dizisi Yalancı Bahar’da bugün, Madhubala sayesinde Bhujanq tarafından öldürülmekten son anda kurtulan Sultan artık tehlikenin geçtiğini düşünerek Padmini’nin evinden ayrılmak ister. Diğer yandan annesi tarafından Sultan konusunda kışkırtılan RK bir plan hazırlar. Sultan, Madhubala ile vedalaşırken ona sürpriz bir teklifte bulunur.

YALANCI BAHAR 59. BÖLÜMÜN KONUSU

Holi festivalinde adamları ile birlikte Sultan’a pusu kuran Bhujanq planını başarısız olunca ortaya çıkmak zorunda kalır. Bhujanq ile karşı karşıya gelen Sultan tam vurulacağı sırada Madhubala tarafından kurtarılır. Radha’nın Madhubala ve Sultan arasındaki yakınlaşmadan Padmini’nin de haberdar olduğunu söylemesi üzerine RK çok öfkelenir. Neden bir kiralık katil olmayı tercih ettiğini Padmini’ye anlatan Sultan ise daha sonra Madhubala ile vedalaşarak evden ayrılmaya karar verir. İkili arasındaki vedalaşmada bir sürpriz yaşanır ve Sultan, Madhubala’dan kendisi ile birlikte gelmesini ister. Madhubala bu teklifi kabul edecek mi?

İZLEYİCİ MADHUBALA’NIN MACERASINI SEVDİ

Bollywood Yıldızlarını bir araya getiren Yalancı Bahar’da başrolleri Vivian Dsena ve Drashti Dhami paylaşıyor. Kesişen iki farklı hayatın yer aldığı dizide bir film yıldızı olan Rishabh Mohan Kundra (RK) ve Madhubala’nın başından geçenler anlatılıyor.

Madhubala’ya hamile olan Padmini, kocasının erkek çocuk baskısına daha fazla dayanamaz ve 8 yaşındaki kızı Trishna’yı da alarak evi terk ederek bir film setinde dublörlük yaparak hayatını sürdürür. Zamanla büyüyen, genç ve güzel bir kız olan Madhubala bir güzellik salonunda çalışmaktadır. Bir gün ülkenin en büyük film yıldızı Rishabh, Madhubala’nın nişanlısı Mukund’a çarpıp kaçar. Dilediği her şeyi yapabilecek maddi güce sahip olan ünlü yıldız 3 gün sonra serbest bırakılır. Üstelik kaza hakkındaki dava da onun lehine sonuçlanmıştır. Bu durum karşısında büyük bir üzüntü yaşayan Madhubala, Rishabh’dan intikam almaya karar verir.

MADHUBALA’NIN İNTİKAM MÜCADELESİ!

Madhubala’nın intikam mücadelesi onun Rishabh ile istemeyerek de olsa evlenmesine sebep olur. İkilinin birbirine karşı nefreti evliliğin ilk zamanlarında da etkisini gösterse de Madhubala ve Rishabh zamanla birbirine yakınlaşır. Artık onlar birbirlerine karşı değil aşklarına engel olmak isteyen kişilere karşı savaşmaktadır.

Yalancı Bahar 59. bölüm fragmanı:

https://www.youtube.com/watch?v=ozHERWSYVHM

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı