Yerli Dizi

Yalaza’nın en büyük kozlarından birisi İpek Tuzcuoğlu olacak

Bir Osman Sınav projesi olan Yalaza yeni sezon için gün sayıyor. TRT1 ekranlarında yayınlanacak olan dizinin Eylül ayında ekranda olması bekleniyor. Başarılı oyuncu İpek Tuzcuoğlu, Yalaza’nın en büyük kozlarından birisi olacak. Yaklaşık bir aydır bölgede çekimleri süren yeni dizi Yalaza’yı usta kalem Hasan Kaçan yazıyor.

İPEK TUZCUOĞLU EKRANA YALAZA İLE DÖNMEYİ TERCİH ETTİblank

Yayınlanan tanıtımlarıyla daha şimdiden merak uyandıran dizinin oyuncu kadrosunda, usta isimler yer alıyor. Dizide İpek Tuzcuoğlu’nun yanı sıra Hasan Kaçan, Kadir Çöpdemir, Sinan Albayrak, Didem Baçın, Erdal Cindoruk ve Zeynep Gülmez gibi sevilen oyuncular da yer alıyor.

Dizinin yönetmeni Osman Sınav, medyaya yaptığı açıklamada Yalaza dizisiyle ilgili bazı önemli ipuçları verdi. Sınav, yeni projenin yüzde yüz yerli ve kendi kültürümüzün genlerini taşıyan bir mizahı ekrana yansıtacağını ifade ederek; “Yalaza ile Nasreddin Hoca’nın yeniden aramızda olacak” diye konuştu.

Yalaza’nın çekimleri Sakarya Taraklı’da devam ediyor.

blank

blank

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu