Yerli Dizi

Yalı Çapkını zirveye demir attı…İşte yeni fragman

Star’ın reytingleri alt üst eden yeni ve iddialı dizisi Yalı Çapkını reyting tablosunda zirveyi iyice sahiplendi. Dizi, üç kategoride de birinci olarak rakiplerini deyim yerindeyse göz dağı verdi.

Ünlü oyuncular Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir’in başrolde olduğu Yalı Çapkını dizisi her üç kategoride de yine cuma akşamının en çok izlenen dizisi oldu. Sevilen dizi yayınlandığı ilk haftadan itibaren reyting listesinde ilk sırada yer alarak zirveye demir attı.

Star’ın yoğun ilgi gören Yalı Çapkını dizisi sekizinci bölümüyle hem Total hem AB hem de ABC1 kategorilerinde birinci olarak 11 Kasım Cuma akşamına damga vurdu.

YALI ÇAPKINI’NIN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, hikayesi Gülseren Budayıcıoğlu’na ait olan Yalı Çapkını’nda; Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor başrolde yer alırken; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak, Umut Gezer gibi isimler de oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği Yalı Çapkını’nın senaryosunu Mehmet Barış Günger kaleme alıyor.

GEÇMİŞ BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Yalı Çapkını’nın son bölümünde; Seyran hiçbir şey görmediği için rahatlayan Ferit, Abidin’in yardımıyla; eşi, ağabeyi ve Suna ile birlikte yalıya döndü. Onları bekleyen ve Suna’nın sarhoş olduğunu gören İfakat ise öfkeden deliye döndü. Durumu toparlayıp odalarına çıkan Seyran ve Ferit, odada Pelin’i görünce bir şok daha yaşadı. Sevgilisine kızan Ferit, onu bir şekilde eve yolladı. Ancak ikiliyi öpüşürken gören Seyran bu duruma bozuldu.

Halis Ağa’nın ne sorduğunu merak eden Seyran, Ferit’ten kavgayla ilgili konuştuklarını öğrendi. Ancak aklının ablasına takıldığını belirtti. Olanı biteni belli etmemeye çalışan eşinden şüphelenen Seyran, ısrar edince; Ferit Korhan da “Seyran, biz ablanla dans ederken; ablan bir anda öptü beni” dedi.

Seyran’ın sözlerine sinirlenen Ferit, eline aldığı beyaz geceliği karısına uzatarak “Ben fırsatçıyım ya. Daha iyi bir fırsat geçemezdi elime. Giy bunu” dedi. Önce bunu kabul etmeyeceğini söyleyen Seyran, Ferit’in ısrarı sonrası istediğini yaptı.

İşte Yalı Çapkını’nın yayınlanan yeni fragmanı:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu