Müzik

Yalın “Bayıla Bayıla” albümüyle döndü…İlk video-klibi Tatlıyla Balla yayında

Pop müziğin şarkıları beğeni ile dinlenen başarılı ismi Yalın, 4 yıllık aranın ardından hasretle beklenen albümü “Bayıla Bayıla” ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Albüm birbirinden güzel şarkılar ile yarın (2 Eylül) müzik severler ile buluşuyor. Başarılı popçu Yalın, yeni albümünden Tatlıyla Balla adlı şarkısına video-klip çekti.

 

Pop müziğin başarılı ismi Yalın, 4 yıllık aranın ardından beklenen albümü “Bayıla Bayıla” döndü. Albüm, 2 Eylül’de müzik severler ile buluştu.

İlk albümünden bu yana birbirinden özel albümlere imza atan pop müziğin başarılı ismi Yalın, merakla beklenen yepyeni albümü “Bayıla Bayıla” 4 yıl aranın ardından sevenleriyle buluşacak. Klarnetten, bağlamaya, kanundan, çelloya, birçok farklı enstrümanın şarkılara hayat verdiği “Bayıla Bayıla” albümü dinleyiciler için Eylül’de bile yazı yaşatma amacında.

Hepsi birbirinden güçlü 11 şarkıdan oluşan albüm dinleyenlerin diline dolanacak enerji dolu hızlı şarkıların yanı sıra bir Yalın klasiği olan özel baladlardan oluşuyor. Tüm söz ve müzikleri Yalın’a ait olan albümün aranjmanları ise çıkış şarkısı “Tatlıyla Balla” parçasının müziğine de eşlik eden Özgen Akçetin ve Yalın’a ait. Dinleyenlere umut vererek ruhlarını besleyecek ve iyiliğe olan inançlarını tazeleyecek olan albüm 2 Eylül Cuma günü Seyhan Müzik etiketiyle dinleyicilerle buluşacak.

Albümde ilk klip ise, geçtiğimiz günlerde izleyiciler ile buluşan TATLIYLA BALLA adlı şarkıya çekildi. Sözleri Yalın tarafından kaleme alınan hareketli şarkının bestesi ise Yalın ve Özgen Akçetin’e ait.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu