Yerli Dizi

Yalnız kalan Polat Alemdar Vadi’yi tek başına kurtarabilecek mi?

Kurtlar Vadisi Pusu’dan gelen ayrılık haberlerinin ardı arkası kesilmiyor. Diziyle özdeşleşmiş karakterler bir bir diziden ayrılmaya devam ediyor. Diziye veda eden son karakter ise Emin Olcay’ın canlandırdığı Ömer Baba oldu.

Emin Olcay’ın canlandırdığı Ömer Baba karakteri çok uzun yıllardır Kurtlar Vadisi’nin değişmeyen özel karakteriydi.

Bilindiği gibi Kurtlar Vadisi’nde Memati, Abdülhey, Kara, Zaza gibi çok önemli karakterler yok artık…

Öte yandan Kurtlar Vadisi’ne transfer cephesinden öyle somut büyük transferler de söz konusu değil. Diziye yapılan son oyuncu transferi Selahattin Töz oldu. Töz, yeni sezonda Işid liderini canlandıracak.

Son ayrılıklarla dizide Polat Alemdar dışında yerleşik bir karakter neredeyse kalmadı.

Şimdi herkesin merak ettiği soru şu: Kanal D’ye transfer olan ve yeni kanalın büyük beklenti içinde olduğu Kurtlar Vadisi reyting başarısına kaldığı yerden devam mı edecek yoksa projede iyice yalnız adama dönüşen Polat Alemdar’ın varlığı başarı için yeterli olacak mı?

Geçtiğimiz sezon Kurtlar Vadisi Pusu, Tolga Çevik ve Ezgi Mola’lı Arkadaşım Hoşgeldin karşısında özellikle AB’de kan kaybetmiş ve zirveyi paylaşmak zorunda kalmıştı.

Sadece dizi için önemli oyuncularını değil Bahadır Özdener, Cüneyt Aysan gibi dizi için önemli isimlerden de mahrum kalan Kurtlar Vadisi’nin reyting performansı yeni sezonunTV dünyasına dair  en çok merak edilen konuları arasında gösteriliyor.

Bakalım yalnız adam Polat Alemdar, Vadi’yi reyting yarışından sağ salim çıkarabilecek mi?

MEDYABEY

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı