Televizyon

Yapım şirketlerinin çekimleri durdurma kararına BKM de katıldı… Güldür Güldür’e ara verildi

Korona virüsünün etkileri TV sektöründe de hissedilmeye başladı. Çeşitli yapım şirketlerinin çekimleri durdurma kararına BKM’de katıldı.

12 sendika ve derneğin korona virüsü salgını nedeniyle dizi ve film setlerine iki hafta ara verilmesi çağrısına Limon Yapım ve Karga Seven Yapım’ın ardından BKM’den de yanıt geldi.

Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) açıklamasında “TV yapımlarımızın tamamına set çalışanlarına, koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında geçici bir süre ara veriyoruz. Bu süreci sağlıkla atlatıp en kısa sürede yeni bölümlerle bir arada olacağız” dedi.

MÜZELER DE KAPILARINI KAPATIYOR

İstanbul Modern de “ziyaretçi, çalışan ve müzenin tüm paydaşlarının sağlığını korumak” amacıyla alınan tedbirler kapsamında, 31 Mart’a kadar geçici olarak kapılarını kapattı.

Sakıp Sabancı Müzesi de canlı performansları odağına alan “Akış/Flux: Marina Abramović + MAI” sergisini 7 Nisan’a kadar ziyarete kapattı.

“Akış/Flux: Marina Abramović + MAI” sergisi kapsamında önceden alınan Mart ayı biletleri, sergi ziyarete açıldıktan sonra kullanılabilecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu