Magazin

Yapımcı Mustafa Uslu’dan Yılmaz Erdoğan’a ağır suçlama: ‘Türk sinemasına ihanet etti’

Sinemada gişe olarak önemli işlere imza atan Ayla ve Müslüm filmlerinin yapımcısı Mustafa Uslu, Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filminin vizyondayken Netflix’e satılmasını eleştirdi. Uslu, Yılmaz Erdoğan’ın Türk sinemasına darbe vurduğunu iddia ederek, “Bundan daha büyük bir ihanet olamaz” şeklinde konuştu.

YILMAZ ERDOĞAN’A AĞIR SUÇLAMA

Ayla ve Müslüm filmlerinin yapımcısı Mustafa Uslu, Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filminin henüz vizyondayken Netflix’e satılmasına dair tartışma yaratan konuyla ilgili Sabah gazetesine konuştu.

Yılmaz Erdoğan’ın Türk sinemasına en büyük darbeyi vurduğunu iddia eden Uslu “Bundan daha büyük bir ihanet olamaz” ifadesini kullandı.

Uslu şöyle devam etti:

“Sinema; İstanbul’dan ve büyük şehirlerden ibaret değil. Anadolu’daki sinemacıların ekmeğiyle oynandı. Filmi 8 hafta göstereceklerine dair sözleşme imzalayıp ikinci haftada dijital platforma sattılar. Çok ayıp.”

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu