Yerli Dizi

Yapımcısı Hanım Köylü’nün final yapma nedenini açıkladı

Gold Film’in yapımcılığında Star TV’de yayınlanan romantik komedi tarzındaki Hanım Köylü dizisi final yapıyor. Hanım Köylü, 13. bölümüyle final yaparak ekran macerasına son verecek.

Oyuncu kadrosunda Yusuf Çim, Gülsim Ali, Mehmet Özgür, Ali İpin, Toygan Avanoğlu, Aylin Kabasakal, Uğur Demirpehlivan, Selim Erdoğan, Ayten Uncuoğlu gibi isimlerin yer aldığı dizinin senaristliğini Baykut Badem ve Filiz Ekinci’nin üstleniyordu.

Mustafa Şevki Doğan’ın yönettiği dizinin 13. bölümde final yapmasının nedenini açıklayan Gold Film’in sahibi Faruk Turgut, final haberini doğruladı ve dizinin sona ermesinin nedeni olarak ekonomik nedenleri gösterdi.

FİNAL KARARININ SEBEBİNİ FARUK TURGUT AÇIKLADI

Sosyal medya Twitter’daki şahsi hesabından açıklama yapan Faruk Turgut; “Hanım köylü 13.bl final haberi doğrudur.Dizinin bitirilme sebebi ekonomiktir.” diye yazdı.

Hanım Köylü’nün ilk bölümü  23 Nisan 2016 tarihinde yayınlamıştı. Reyting listesinde çok kötü performansı olmayan dizinin maliyeti problem olunca final kararı kaçınılmaz oldu.

Hanım Köylü, 11 Haziran Cumartesi akşamı yayınlanan bölümüyle Total’de 3.93 reyting, 11.95 share ile 4. sırada yer almıştı. Dizi, AB kategorisinde ise 1.52 reyting ve 4.75 share ile 31. sırada yer almıştı.

HANIM KÖYLÜ DİZİSİNİN HİKAYESİ

Saklıköy, doğası, atmosferi ve çok güzel kızlarıyla meşhur, cennet gibi bir yerdir. Saklıköylüler bu güzelliklerinin, dışarıdan gelecek insanlar tarafından bozulacağından hep korkmaktadırlar. Saklıköy’ün kızları da dünyalar güzelidir. Köyden hiç bir kızı dışarıya vermez Saklıköylüler. Eğer köyün dışından biri o bölgeden bir kızla evlenmek isterse mutlaka ‘Hanım Köylü’ olup, orada yaşamak zorundadır.
Dizide Ferit’in ve bir çok bağrı yanık erkeğin ‘Hanım Köylü’ olmasının eğlenceli ve komik hikayesi anlatılıyor.

Hanım Köylü’nün yayınlanacak 9. bölümünün fragmanı da yayınlandı. İşte, o fragman:

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu