Yerli Dizi

Yapımcısından Öğretmen dizisinin akıbetiyle ilgili flaş açıklama

Fox TV’nin dikkat çeken dizisi ‘Öğretmen’, dört bölüm yayınlandıktan sonra koronavirüs nedeniyle yayınına ara vermişti. Dizinin yapım şirketi MedYapım, Öğretmen’in yeni sezon çekimlerinin tarihini, aynı zamanda dizinin kaç bölüm olacağını ve final tarihini de ilk kez duyurdu.

İlker Kaleli, Ceren Moray, Afra Saraçoğlu, Serhat Kılıç, Serkan Keskin, Şerif Erol’un başrollerde oynadığı ‘Öğretmen’ dizisi son olarak 25 Mart’ta 4. bölümüyle Fox TV’de yayınlanmıştı. Corona virüs nedeniyle çekimleri iptal edilen dizi için Fatih Aksoy’un sahibi olduğu Medyapım’dan sürpriz bir açıklama geldi.

Medyapım’ın açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

“Bugün sosyal medyada çıkan haberleri okuyunca işin aslını #bizdenduyunistedik. Yayınlandıktan 4 bölüm sonra pandemi sebebiyle ara verdiğimiz dizimiz ‘’Öğretmen’’ için geri sayım başladı. 32 bölüm daha ve her bölüm artan bir heyecanla hangi derslerin alındığını izlemeye hazır mısınız?.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu