Televizyon

Yarışmacılar Hakan Akkaya’nın dedikodusunu yapınca İBS stüdyosunda kıyamet koptu

İşte Benim Stilim’in 2 Mart 2016 Çarşamba günü yayınlanan 21. bölümünde Nur Yerlitaş’ın duyduğu bir dedikoduyu stüdyoda paylaşması olay oldu.

Nur Yerlitaş, yarışmacılar Yeşim Aydın, Meral Avcı, Yağmur Taktaş ve Bahar Candan’ın bir araya geldiklerini ve Yeşim’in Hakan Akkaya için her gün bir yerde gri kazak giydiğini söyledi. Bu şok haber üzerine şaşkınlığı yüzünden okunan Yeşim, “pardon” diyerek tepki gösterdi.  Nur Yerlitaş, Yeşim’in ses tonundan ve de mimiklerinden memnun kalmayınca stüdyoda gerginlik yaşandı.

Bahar Candan, Yeşim’in bunu dediğini hatta Zeynep Vuran’ın da orada olduğunu söylemesi gerginliği iyice tırmandırdı. Yağmur, bunu Yeşim’in değil dışarıda izleyicilerin kendilerine bu yorumu yaptığını söyleyerek Yeşim’i savundu.

Ötye yandan  Nur Yerlitaş, Bahar Candan’ın kilo takıntısını bildiği halde Meral Avcı’nın yaptığı kilolu eleştirisine kızdı. Nur Yerlitaş, Bahar’ı zor düzelttiklerini ve bu tarz yorumların Bahar’ı yeniden başa döndüreceğini söyledi. Meral ise Nur Yerlitaş’ın sinirlendiği için kendisine sinirlendiğini iddia edince gerginlik daha da arttı. Hakan Akkaya ise yarışmacılara kibar oldukça onların şımardıklarını iddia etti. Nur Yerlitaş daha sonra Bahar’ı yine tırnak konusunda uyardı.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu