Yerli Dizi

Yasak Elma dizisinde dikkat çeken ayrılık

Fox TV ekranlarında yayınlanan ve beğenilerek izlenen Yasak Elma dizisinde flaş bir ayrılık yaşandı. Başından beri dizide yer alan renkli karakterin dizi ile macerası sona erdi.

MERT KARAKTERİNİN YASAK ELME MACERASI SONA ERDİ

Erdal Özyağcılar, Gülenay Kalkan, Berk Oktay ve Nilperi Şahinkaya ile kadrosu yenilenen Yasak Elma dizisine sevilen bir karakteri canlandıran oyuncu veda ediyor.

Fox TV ekranlarında yayınlanan; Erdal Özyağcılar, Gülenay Kalkan, Berk Oktay ve Nilperi Şahinkaya ile kadrosu yenilenen Yasak Elma dizisinde ayrılık yaşanacak.

tv100’ün haberine göre Fox’un fenomen dizisi Yasak Elma pazartesi akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. Bu sezon Erdal Özyağcılar, Gülenay Kalkan, Berk Oktay ve Nilperi Şahinkaya ile kadrosu yenilenen dizide bir ayrılık yaşanacak. Ekibe geçen yıl dahil olan Can Nergis Med Yapım imzalı projeden ayrılacak.

Can Nergis Yasak Elma’da Mert karakterini canlandırıyordu.

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam, Nesrin Cavadzade, Erdal Özyağcılar ve Berk Oktay’ın yer aldığı Yasak Elma pazartesi günleri ekrana geliyor.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu