Yerli Dizi

Yasak Elma dizisinin hangi oyuncusu diziye veda ediyor?

Fox TV ekranlarında pazartesi akşamları izleyiciyle buluşan ve ilgiyle izlenen Yasak Elma dizisinden bir ayrılık haberi daha geldi. Önceki günlerde Talat Bulut, Barış Kılıç ve Gökhan Alkan’ın da diziden ayrılacağı haberleri gündeme gelmişti.

YASAK ELMA’NIN YİĞİT’İ DİZİYE VEDA EDİYOR

FOX’un Yasak Elma dizisinde büyük bir yaprak dökümü yaşanıyor. Dizinin başrol oyuncusu Talat Bulut, Barış Kılıç ve Gökhan Alkan’ın vedasının ardından ‘Yiğit’ karakterine hayat veren Doğaç Yıldız da diziye veda ediyor.

Fatih Aksoy imzalı Yasak Elma dizinin başrol oyuncusu Talat Bulut, kadroya daha sonra katılan Barış Kılıç ve Gökhan Alkan’ın ardından Ender ile Kaya’nın oğlu Yiğit’e hayat veren Doğaç Yıldız’ın da projeye veda edeceği öğrenildi.

 

HALİT ARGUN’UN(TALAT BULUT) ÖLÜM SAHNESİ ÇEKİLDİĞİ SÖYLENİYOR

Yasak Elma’da böylece Ender, Yıldız ve Şahika’yı canlandıran Şevval Sam, Eda Ece ve Nesrin Cavadzade’nin hikâyesi daha ön planda olacak.

Dizide neden tüm erkek karakterlerin veda ettiği net olarak anlaşılamazken, yeni erkek oyuncuların dahil olup olmayacağı hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

Öte yandan Talat Bulut’un ölüm sahnesinin çekildiği de gelen bilgiler arasında…

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu