Magazin

Yasak Elma’da Şevval Sam ve Talat Bulut krizi dolu dizgin devam ediyor

Fox TV’de yayınlanan ‘Yasak Elma’ dizisinin setinde yaşandığı iddia edilen taciz olayının ardından dizinin yeni sezondaki ekran serüveni krizlerle devam ediyor. Dizinin setinde adeta kriz üstüne kriz yaşanıyor. Tecrübeli oyuncu Talat Bulut, dizideki rol arkadaşı Şevval Sam ile de davalık olmuştu. Yasak Elma’nın yeni sezon çekimleri Talat Bulut ile Şevval Sam arasındaki gerilimin tavan yapmasına neden oldu.

İKİLİ ARASINDA YENİ GERİLİM

Instagrama bugün düşen bir video ise yeniden krizi tırmandıracağa benziyor.

Yasak Elma dizisinin seti Talat Bulut’un bir kıza taciz iddiaları sonrasında bir daha huzuru bulamadı. Yeni kriz de beklendiği gibi iki ünlü isim arasında patlak verdi. Talat Bulut ile Şevval Sam arasında ayyuka çıkan bir atışma var.

ÖPÜŞME KRİZİ

Dizinin geçen haftaki bölümlerinde senaryoda bir öpüşme sahnesi vardı. Ancak ortaya çıktı ki bu sahne çekilememiş. Zira Şevval Sam, Talat Bulut ile öpüşmeyi reddetmiş.

İKİ OYUNCU SOSYAL MEDYADA KAPIŞTI

İki ünlü isim arasındaki kavga bu noktada kalmadı. Sette Şevval Sam doğum günü için pasta keserken, mumları söndürmeden önce olay olan bir dilekte bulundu.

Şevval Sam, doğum günü pastasını mahkemelik olduğu başrol arkadaşı Talat Bulut’a gönderme yaptığı bir dilekle üfledi. Ünlü oyuncu : “Gereksiz varlıklardan kurtulmak ve reytingimizin tavan yapması dileğiyle” dedi. Bu laflara fena halde alınıp bozulan Talat Bulut instagrama bugün bir video yükledi.

‘SENSİN GEREKSİZ’ KAVGASI

Talat Bulut doğum günü haberleri ve Şevval Sam’ın dileğinin medyaya düşmesi üzerine saat 10.00 gibi instagramına apar topar bir video koydu. Video ‘gereksiz’ dediği Şevvam Sam’ı hedef aldı ve oyunculuğuna da vurdu.

Talat Bulut’un yüklediği videodaki Şevval Sam’a yönelik sözleri şöyle:

-Saatlik maarif takviminin 11 Kasım1973 yılına ait bir yaprağı var elimde. Günün sözü şöyle. Yokluk içinde geldiğin yeri marifet zannedip gerinme, gereksiz yere de övünme sonra seni bir şey zannederler. Gerekli ve “gereksiz” varlıklar üzerine bir kaç şey söylenmiş.

-Başkalarına iftira atmaya geldim bu benim özüm diyorsan gereksiz varlıksındır. Yine başkalarının üzerinden prim yaparak kendine becerikliyim diyorsan sen zaten busundur. Değişmezsin gereksiz varlıksındır.

-Oyunculuk kendini yeni yeteneklere zorlamaktır bunun içinde zeka gerekiyor, zekan yoksa zaten gereksiz varlıksındır. Bende bu dünyaya insan olmaya geldim diyorsan çok gerekli varlıksındır. Böyle düşünenler için haftanın iyi geçmesinin diliyorum.’

TALAT BULUT’TAN ADRESE TESLİM GÖNDERME

Talat Bulut doğrudan rol arkadaşını hedef aldığı açıklamalarının finaline de bir mum koydu. Sözlerini bitirdikten sonra “günümüz kutlu olsun’ deyip mumu üfleyerek Şevval Sam’ın doğum gününe gönderme yaptı.
İşte o video kaydı:

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Saatli Maarif Takvimi’nin maarifeti…

Talat Bulutt (@talatbulutt)’in paylaştığı bir gönderi ()

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu