Yerli Dizi

Yasak Elma’nın Latin Amerika’daki başarısı hız kesmiyor… Hangi ülkelerde izleniyor?

FOX’un iddialı dizisi Yasak Elma, 5. sezonuyla izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Yapımını MEDYAPIM’ın, yurt dışı dağıtımını ise Calinos Entertainment’ın üstlendiği dizi, özellikle G. Amerika’daki başarısıyla dikkatleri üzerine çekiyor, entrikasıyla ekrana kilitliyor. Dizi, Latin Amerika’daki başarısını da istikrarla sürdürüyor.

İlk olarak 2020 yılının sonunda TVN Panama kanalında prime time’da yayınlanmaya başlayan dizi, daha sonra Meksika’da “Pecado Original” adıyla Imagen Televisión kanalında yayınlanmaya başlamıştı. Dizinin başarısı daha sonra Latina Peru ve Telefuturo Paraguay’a kadar ulaştı.

2022 YASAK ELMA’NIN YILI OLACAK

Latin Amerika’da; Ekvador, Porto Riko ve Şili, Yasak Elma’yı prototiplerine dahil edecek sonraki ülkeler arasında dikkat çekiyor.

Calinos Entertainment LATAM Satış Direktörü Duda Rodrigues: “2022, Türkiye’de ve satıldığı tüm kıtalarda Yasak Elma için şimdiden harika bir yıl olsa da, 2022’nin dizi için daha da başarılı bir yıl olacağından eminiz.” Dedi.

Calinos Entertainment’ın Satışlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Jose Luis Gascue ise: “2022, Yasak Elma’nın yılı olacak” diye ekledi. “Performansı her daim bir referans niteliğinde olan dizi, Latin Amerika bölgesindeki en prestijli kanallarda yayınlanacak.” Dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu