Yerli Dizi

Yasak Elma’nın Lila’sı Buçe Buse Kahraman TRT’nin iddialı dizisinde

En son Fox TV’nin sevilen dizisi Yasak Elma’da rol alan genç oyuncu Buçe Buse Kahraman’ın yeni dizi projesi belli oldu.  TRT 1 ekranlarında pazartesi akşamları izleyiciyle buluşan Uyanış Büyük Selçuklu dizisi kadrosuna, FOX’un severek izlenen Yasak Elma dizisinde oynayan Buçe Buse Kahraman da katılıyor.

TRT’nin Akli Film imzalı Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinin kadrosuna, Yasak Elma dizisinden bir transfer yapıldı.

Yasak Elma’da ‘Lila’ karakterine hayat veren ve geçtiğimiz haftalarda projeden ayrılan Buçe Buse Kahraman, TRT’nin ilgiyle izlenen dönem dizisinin kadrosuna katıldı.

Buçe Buse Kahraman kimdir?

Buçe Buse Kahraman 1996 yılında hayata gözlerini açtı. 21 yaşında olan güzel oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu. Oyunculuk eğitimini alan ve mezun olan güzel oyuncu tüm eğitimlerinden sonra ekranlara çıkmaya başladı. Şu ana kadar 2 film ve bazı dizilerde gördüğümüz Kahraman, Yasak Elma ‘Lila’ karakteriyle ünlendi. Buçe Buse Kahraman aynı zamanda Çarpışma dizisinde de rol almıştı. Bu dizide şansı iyi gitmeyen Kahraman, Yasak Elma dizisinde kendini göstermeyi başardı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu