Magazin

Yasak Elma’nın yapımcısından aracında uyuşturucu ile yakalanan flaş Ayşegül Çınar hamlesi

İstanbul Beylikdüzü’nde polis çevirmesinde aracının bagajından 19 gram uyuşturucu çıkan Fox TV’de yayınlanan Yasak Elma dizisinin oyuncusu Ayşegül Çınar, serbest bırakılmıştı. Şok yaşayan oyuncu, bu kez rol aldığı diziden 2. bir şokla sarsıldı.. Lila karakterine hayat veren Ayşegül Çınar’ın, Yasak Elma’nın kadrosundan çıkarıldığı haber veriliyor.

AYŞEGÜL ÇINAR’A ŞOK ÜSTÜNE ŞOK!

Beylikdüzü’nde bir mekanda eğlendikten sonra Etiler’deki evine gitmek üzere yola çıkan oyuncu Ayşegül Çınar’ın kullandığı otomobil, polis ekiplerinin rutin kontrolü sırasında durdurulmuştu. Araçta arama yapan polis ekipleri bagajda yaklaşık 19 gram uyuşturucu madde ele geçirmiş, ardından genç oyuncu ve arkadaşı ile eski sevgili Furkan Çalıkoğlu’nu gözaltına almıştı. Emniyetteki işlemlerinin ardından üç isim mahkemeye çıkarılmış, adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.

OYUNCU İLE YOLLAR AYRILDI

Magazin gündeminden uzun süre düşmeyen Ayşegül Çınar’a ikinci şok rol aldığı Yasak Elma dizisinden geldi. Fox TV’nin entrika bombası, iddialı dizisi, ünlü oyuncu ile yollarını ayırma kararı aldı. Oyuncu, ayrılışıyla ilgili herhangi bir paylaşımda bulunmadı.

AVUKATI “KUMPAS SONUÇSUZ KALDI” AÇIKLAMASI YAPTI

Olayın ardından itibarı zedelenen Ayşegül Çınar’ın avukatı şu açıklamayı yapmıştı:

“Maalesef kurulan kumpas sonucunda müvekkilim, ülkemizde yaptırımı oldukça ağır olan bir suç isnadı ile gözaltına alınmıştır. Ancak alınan ifadelerden, kamera kayıtlarından, dosyada toplanan delillerden açıkça anlaşıldığı üzere kumpas sonuçsuz kalmış ve müvekkil serbest bırakılmış, böylece adalet tecelli etmiştir.”

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu