ManşetYerli Dizi

YASAK FİNAL YAPIYOR

Osmanlı’nın son yıllarında bir konakta geçen, farklı hayat ve sınıfların birbirine karıştığı, aşkın ihtiras, hırs ve hayallerle yeniden anlamlandığı bir hikâyeyi aktaran Yasak dizisi final yapıyor.

ATV’nin büyük umutlarla ekrana getirdiği dizi izleyiciden beklenen ilgiyi göremedi.

Erol Avcı’nın yapımcılığını yaptığı dizinin yönetmeni Kudret Sabancı yapıyordu.

Volkan Sümbül, Emre Özdür, Meryem Gültabak, Ali Demirel’in senaryosunu yazdığı dizide Fikret Kuşkan, Deniz Çakır, Burak Yamantürk, Ezgi Eyüboğlu, Hakan Yufkacıgil, Gürbey İleri ve Buket Dereoğlu gibi isimler yeralıyordu.
9.Bölüm Özeti:

Calibe ve Nejat, Ali Fuat’a yakalanmalarının ardından çaresiz kalmışlardır. Nejat durumdan pişman değildir, gerçekler açığa çıkacağı için rahatlamıştır ancak Calibe’nin eli kolu bağlı oturmaya niyeti yoktur. Nazım’ın hiçbir şey öğrenmemesi için yeni bir plan yapar.

Mirel’in yolundan dönmesi Nazım’ın gerçeklere bir adım daha yaklaşmasına yol açar ancak Nazım artık sadece Mirel’in sözleri ile yetinmeyecek, kendi araştırmasını yapmaya başlayacaktır.

Nejat, Calibe ile aşkının ortaya çıkması ile Asude’ye tüm gerçeği söylemek arasında çelişki yaşamaktadır. Fedakârca bir davranışla Asude’den vazgeçerek gitmeyi tercih eder ama Calibe’nin Nejat ile hesabı henüz bitmemiştir. Asude ise duyguları konusunda nettir. Nejat’a âşık olduğunu anlamıştır ancak bu hislerini açıklaması tüm dengeleri değiştirecek, herkes için büyük bir tehlike yaratacaktır, genç kadının bundan haberi yoktur.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu