Medyabey TVTelevizyon

Yaşamdan Hikayeler’de şok gerçek! Ünlü sunucu da o hastanede kaçırılmış!..

TV8’de Lütfiye Pekcan’ın hazırlayıp sunduğu Yaşamdan Hikayeler’de malum hastane ile ilgili gelen ihbarların ardı arkası kesilmiyor. 70’li yıllardan başlayıp 80’lerin sonuna kadar sürdüğü tahmin edilen bebek kaçırma olaylarında bugün gelen sürpriz bir telefon ekran başındakileri de şoke etti. Ünlü sunucu evlatlık olduğunu ve bahsi geçen doğum hastanesinden evlatlık verildiğini iddia ederek öz ailesini aradığını belirtti.

Yaşamdan Hikayelerin bugünkü bölümünde sürpriz bir gelişme yaşandı. Habertürk TV’de ‘Teknolojik’ isimli programı sunan Cem Sünbül, programı arayarak kendisinin de Z.K. isimli doğum hastanesinde dünyaya geldiğini ve üvey teyzesi tarafından evlatlık verildiğini belirtti. Evlatlık olduğunu 28 yaşında öğrendiğini açıklayan Sünbül, 1975 yılında doğduğunu ve kendisini büyüten aileye evlatlık verildiğini anlattı.

blank

Kendisini büyüten ailenin çocuk sahibi olamadığını ve bu nedenle bir hemşire aracılığıyla İstanbul’un en büyük kadın doğum hastanesinden evlatlık verildiğini anlatan Pekcan, kendisini büyüten ailesi hayattayken onları üzmekten çekindiğini ve öz ailesini aramadığını ifade eden Sünbül, şimdi öz ailesini arıyor.

Cem Sünbül, öz annesinin kendisini öldü bildiğini, üvey teyzesi aracılığıyla kendisini büyüten ailesine verildiğini, bu güne kadar kendi çabalarıyla öz ailesini aradığını, kendisini büyüten anne ve babasının hayatını kaybettiğini ve artık öz ailesini artık bulmak istediğini vurguladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu