Magazin

Yasemin Allen’den erken final tepkisi…

İyi Günde Kötü Günde dizisinin başrol oyuncularından Yasemin Allen  Star TV’de Cumartesi akşamları yayınlanan dizi hakkındaki final kararıyla ilgili konuştu. Beklenen reytingleri alamayan dizide Elçin Sangu ve Ozan Dolunay ile beraber rol alan Yasemin Allen, erken finalle ilgili ilginç tepki verdi.

Erdal Beşikçioğlu’nun Ray Bradbury’nin 1951’de ilk kez basılan ünlü bilimkurgu romanı Fahrenheit 451’i sahneye koyması çoğu ünlüyü Tatbikat Sahnesi’ne çekti… Ünlü oyuncu Yasemin Allen de bu ünlüler arasındaydı.
Allen, dizinin final kararıyla ilgili olarak “Biz çok üzgünüz tabii ki, bununla alakalı. Tam seyircilerimize, bizi destekleyen herkese çok teşekkür etmek istiyorum. Sosyal medya üzerinden destek vardı” diye konuştu.

Ekibin çok mutlu biçimde ve uyumlu çalıştığını anımsatan Yasemin Allen, gelinen durumun trajik olduğuna değindi.

Oyuncu, “Çok beğendik birbirimizi, üzgünüz o surattan. İşte televizyonun mukadderatı. Neden gösterilmiyor bize. Reytingler denilebiliyor. Şu anda zaten seyircinin alışkanlıkları da değişik. O surattan belirli bilinmez şeyler var. Önümüzü görmeye çalışıyoruz. Televizyon, dünya çapında sekteye uğramış bir sektör. Allahın izniyle hoş şeyler yapıp karşınıza çıkacağız tekrar” açıklamasını yaptı.

Sosyal medyadan kötü yorumlar gelebildiğini ve bunları sildiğini ifade eden Yasemin Allen, daha önceden bu yorumlardan etkilendiğini ama artık yapılan olumsuz yorumlardan etkilenmediğini dile getirdi. Ünlü oyuncu, “Bunalıyor insan azıcık ama üzülmüyorsun. Yeter artık, filan vaziyetine geliyorsun” dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu