Magazin

Yasemin Kay Allen kendisine “tecavüz” mesajı gönderen şahsı ifşa etti

Ünlü oyuncu Yasemin Kay Allen, Twitter’da bir takipçisinin uzun zamandır kendisine tecavüz e-mailleri attığını kaydederek söz konusu şahsı ifşa etti.

Yasemin Kay Allen takipçilerinin taciz/tecavüz içerikli mesajlarına maruz kalan ünlüler arasına girdi. Ünlü oyuncu yaşadığı tacizi sonunda ifşa etmeye karar verdi. Kendisini uzun zamandır sosyal medyadan gönderdiği mesajlarla taciz eden şahsın profilini açıklayan oyuncu, tanıyanları dikkatli olması konusunda uyardı.

Yasemin Kay Allen, Twitter’dan paylaştığı ifşaatta, “Şu adam fatih…..@gmail.com bana uzuuun zamandır tecavüz etmek istediğiyle alakalı emailler atıyor, mail yoluyla taciz ediyor. Tip aşağıda. Tanıyan varsa haberiniz olsun, sapıktır.” diye yazdı.

Allen kendisine diğer kullanıcılardan verilen bilgilerin ardından da, Twitter hesabından “..Engelledim zaten. Her gün atıyor neredeyse, bu adamın gerçekten tanıdığı kadınlara ne yapabileceği konusunda endişeliyim ve uyarmak istedim.” diye yazdı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu