Survıvor

Yasin, Nisa’dan sonra şimdi de Emrah’ın oğlu Tayfun’u bombaladı

Survivor 2020 yarışmasının finalinden sonra Yasin’in öfkesi geçmek bilmiyor.  Survivor’dan elenen yarışmacılar adadaki gerginliklerini sosyal medyaya taşıdı. Yasin’in Nisa’ya ağır eleştireler yapmasıyla ateşlenen tartışma durulacağa benzemiyor. Yasin, Nisa’dan sonra şimdi de Emrah’ın oğlu Tayfun’a eleştiri oklarını yöneltti.

Survivor’un en çok konuşulan isimlerinden biri olan Yasin Obuz İstanbul’a döndükten sonra da gündem olmayı sürdürüyor. Survivor yarışmacılarından Nisa’nın arkasından konuştuğunu iddia eden Yasin Obuz açtı ağzını yumdu gözünü.

Nisa’yı nankör olmakla suçlayan Yasin’in hedefindeki isim ise şarkıcı Emrah’ın oğlu Tayfun oldu.

tayfun yasin

“ASALET SONRADAN KAZANILMAZ”

Yasin’in Nisa’ya söylediklerinden sonra Tayfun Nisa’yı desteklemeyi seçti. Tayfun Nisa ile olan bir fotoğrafını paylaşarak altına “Şu anı unutmak mı? Asla” notunu yazdı.

Tayfun’un paylaşımına Yasin Obuz’un tepkisi ise çok sert oldu. Yasin fotoğrafın altına “Oğlum seni adam sandım ama baban haklıymış. Yağmur nereye yağsa tarlanı oraya götürüyorsun. Adada kalman için ben ile Cemal seni ikna etmek için ne mücadele verdik sen çok iyi biliyorsun. İnkar eden namerttir. ‘Hayat mücadelen için her zaman yanındayım’ demiştim ama arkamızı dönünce hemen hançerlemişsin. Helal olsun. Asalet sonradan kazanılmaz genlerden gelir” ifadelerini kullandı.

yasin

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu