Yerli Dizi

Yavuz Bahadıroğlu TRT dizisiyle ilgili skandal sözlerinden çark etti

Tarihçi Yavuz Bahadıroğlu, TRT 1’de ekrana gelen “Ya İstiklal Ya Ölüm” dizisiyle ilgili tepki çeken bir paylaşımda bulundu.  Bahadıroğlu, skandal paylaşımının ardından gelen tepkiler üzerine paylaşımını silmek zorunda kaldı.

Tarihçi yazar Bahadıroğlu, yeni başlayan TRT dizisi Ya İstiklal Ya Ölüm dizisiyle Diriliş ve Abdulhamit adlı dizilerinin rövanşının Atatürkçüler tarafından alındığını ileri sürdü. Bahadıroğlu, bununla da kalmadı dizinin yayınlanması nedeniyle hükümete adeta gözdağı vererek “bunun hesabının iktidardan sorulacağını ifade etti.

Yazar Yavuz Bahadıroğlu, TRT 1’de ekrana gelen “Ya İstiklal Ya Ölüm” dizisi için Diriliş ve Abdulhamit adlı dizilerinin rövanşı olduğunu ileri sürdü. Bahadıroğlu, bunun hesabının iktidardan sorulacağını ileri sürdü.

Yazar Yavuz Bahadıroğlu, TRT 1’de ekrana gelen “Ya İstiklal Ya Ölüm” dizisine tepki gösterdi. Bahadıroğlu sosyal medyadan gelen tepkiler üzerine tweetini silerek yanlış anlaşıldığını söyledi.

Yavuz Bahadıroğlu, TRT 1’in yeni dizisi “Ya İstiklal Ya Ölüm” adlı dizinin son yıllarda ekrana gelen ve izlenme rekorları kıran Diriliş ve Abdülhamit gibi Osmanlıyı sevdiren dizilerin Kemalistlerin rövanşı olduğunu ileri sürdü.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu