Magazin

Yavuz Bingöl tokat atma olayıyla ilgili ne dedi?

Yavuz Bingöl'ün Kıbrıs Ercan Havaalanı'nda bir personele şiddet uyguladığı yolundaki habere Yavuz Bingöl'den açıklama geldi.

Bingöl, Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu’nun YouTube kanalına yaptığı açıklamada, konuya açıklık getirdi. Bingöl, medyada bir çok yerde haber yapıldığı gibi herhangi bir görevliyi değil kendi ekibindeki arkadaşına kabadayılık yaptığı gerekçesiyle tokat attığını söyledi.

ÇIKAN HABERLERİ YALANLADI

Yavuz Bingöl, Magazin Noteri adlı YouTube kanalına yaptığı açıklamada işin aslını açıkladı.

İşte ünlü türkücünün darp iddiası hakkında yaptığı açıklama:

“Yaşanan olay haberlerde çıktığı gibi değil. Orkestra ile birlikte Ercan Havalimanı’na biletimizi almak için giriş yaptık. O sırada bagaj kontrole bagajlarımızı verdik ve sıraya girdik. Grup halinde olduğumuz için bir gecikme yaşandı.

“KABADAYILIK YAPTI”

O esnada, sırada olan bir beyefendi kardeşim sıraya girsenize diye çıkış yaptı. O esnada da orkestrada bulunan bir arkadaşımız kabadayılık yapmaya başlayarak, sesini yükseltti. Karşı taraf da sesini yükselterek ‘Burası muz cumhuriyeti mi beni mi döveceksiniz?’ dedi.

“KENDİ ARKADAŞIMA TOKAT ATTIM”

“Ben de devreye girerek kendi adamımızı tuttum, kendine gelmesi için tokat attım ve ‘biz kabadayı mıyız’ diyerek bağırdım. Bu olayı ben bir görevliyi dövmüşüm gibi haber yapmışlar. Doğrusu anlattığım gibidir, düzeltmek isterim. Herhangi bir görevliyi dövmedim, kendi arkadaşıma tokat attım. Olan budur.”

Hayatında ilk defa sinirlerine hakim olamayarak böyle bir olay yaşadığını açıklayan Bingöl, hatasının farkında olduğunu ve arkadaşından özür dileyeceğini söyledi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu