Yerli Dizi

Yayın günü değişen Çocuklar Duymasın aradığı reytinge kavuştu mu?

Çocuklar Duymasın'ın reyting problemi devam ediyor. Yayın gününün değişmesi de diziye yaramadı.

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan ve Kanal D’de ekranlara gelen Çocuklar Duymasın eski reytinglerini mumla arıyor. Dizi reytinglerde bir türlü istenileni veremiyor.

Yapımcılığını ve senaristliğini Birol Güven’in üstlendiği, başrollerini ise Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ, Zeyno Günenç ve Volkan Severcan’ın paylaştığı dizinin düşen reytinglerine ‘merhem’ olması için Gülin İyigün’ün canlandırdığı Tutku karakteri 73.bölümde dahil edilmişti.

Bu haftadan itibaren ise yayın gününde değişikliğe gidilerek Çarşamba akşamları yayınlanan dizinin Perşembe akşamları yayınlanmasına karar verilmişti.

Gelen reyting sonuçları ne Tutku’nun ne de yayın günü değişikliğinin Çocuklar Duymasın’ın akıbetini değiştirmeye yetmediğini gösterdi.

Çocuklar Duymasın 28 Mart 2019 reyting sonuçlarına göre Genel/Total kategorisinde  33., AB kategorisinde ise sadece 30.olabildi.

Bu reyting performansıyla dizinin ekran macerasına devam edebilmesi zor görünüyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu