Medya

Yayın hayatına başlayan Türkgün gazetesinin künyesinde kimler var?

Yeni bir  günlük gazete  yayın hayatına başladı. MHP çizgisine yakın olan Türkgün gazetesinin ilk sayısı bugün çıktı. MHP’nin resmi Twitter hesabından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin yeni gazete Türkgün’ü okuduğu ana ilişkin fotoğrafın da paylaşılması dikkatlerden kaçmadı. Peki, Türkgün’ün künyesinde hangi isimler yer alıyor?

TÜRKGÜN’ÜN KÜNYESİNDEN DETAYLAR

Türkgün gazetesinin genel yayın yönetmenliğini Orhan Karataş yürütürken Mehmet Müftüoğlu da yazı işleri müdürü olarak görev yapıyor. Gazetenin, Ankara temsilciliğini Kadir Yıldız yaparken spor müdürlüğü görevini Orhan Tenekecioğlu üstleniyor.

İŞTE TÜRKGÜN’ÜN YAZAR KADROSU

Gazetenin “Merhaba” başlığı altında yazılan tanıtım yazısında, “Biz tarafız ve tarafımız bellidir. Türk Milleti’nin yanında duracak, bölünmez bütünlüğün yılmaz ve yorulmaz savunucusu olacağız” ifadelerine yer verildi.

Gazetenin yazar kadrosunda Orhan Karataş’ın yanı sıra; Yıldıray Çiçek, Mustafa Önder, Özgür Kaya, Ahmet Şafak gibi isimler yer alıyor.

blank

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu