Magazin

Yazar Can Yılmaz, verdiği rakamlarla Şeyma Subaşı’nın havasını söndürdü

Yazar Can Yılmaz, sosyal medya hesabından Şeyma Subaşı’nın çok konuşulan “Sadece Şeyma” kitabıyla satış bilgilerini paylaştı. Medyada çıkan “kitaptan 700 bin lira kazandı” şeklindeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını dile getiren Yılmaz, kitabın 5 bin adet satıldığını yazdı.

ABARTILI RAKAMLARI DÜZELTTİ

Can Yılmaz, Şeyma Subaşı’nın çok konuşulan ve de tartışılan kitabıyla ilgili şunları kaydetti:

“Sevgili arkadaşlar, o kitap 40.000 adet dağıtılmış, 5000 adet civarında satılmıştır. Dağıtım ile satışı karışmasın. İkincisi, 700.000.-TL geyiği, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde 40.000 adet “dağıtılmış” kitaptan 700.000.-TL kazanan bir yazar varsa vergi listesinde görürüz”

TAKİPÇİSİNE AYAR VERDİ

Söz konusu kitapla ilgili rakamları açıklayan Can Yılmaz’a bir takipçisi ” Dostum sende hangi vasıfla eleştiri yapıyorsun ya? Hayattaki tek başarın Cem Yılmaz’ın abisi olmak” şeklinde tepki verince Can Yılmaz, takipçisine ince yollu bir ayar vermeyi ihmal etmedi.

Can Yılmaz, takipçisine “…biraz olayları takip et, kültür sanat işlerini gözle, kitapçı gez, tiyatro seyret, sinema yazıları oku ve tanımadığın kişiler hakkında eleştiri yapma”  şeklinde tepki verdi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu