GündemManşet

Yazar Emrah Serbes tutuklandı

22 Eylül’de İzmir – Aydın Otoyolu’nda 59 yaşındaki Ayhan Özçelik ve kızı 16 yaşındaki Zeynep Özçelik’in yaşamlarını yitirdiği kazaya kendi kullandığı aracın neden olduğunu sosyal medya hesabından  itiraf eden Emrah Sebes tutuklandı. Torbalı Adliyesi’ne gelerek teslim olan ‘Behzat Ç.’nin senaristi, yazar Emrah Serbes, önce Cumhuriyet savcısına ifade verdi. Tutuklanan Serbes, çıkışta “Yere batsın Emrah Serbes” diye konuştu.

EMRAH SERBES TUTUKLANDI
Serbes, savcılıkta verdiği ifade sonrasında, tutuklanması talebiyle Sulh Ceza Hakimliğine sevk edildi. Hakim karşısına çıkan Serbes, tutuklandı.

“YERE BATSIN EMRAH SERBES!”

Mahkeme çıkışında gazetecilerin “Neden kaçtınız?” sorusuna yanıt vermeyen Serbes; Hayatını kaybedenlerin yakınlarından özür dileyerek, “Hiçbir şey bir kızın genç kızın hayatı etmez. Yere batsın, Emrah Serbes. Benim adım Emrah Serbes, sonunda ‘T’ yok. Bundan sonra benim sonunda hiçbir şey yok. Ömür boyu bu vicdan azabıyla yaşayacağım, keşke ben ölseydim o kazada. Özür dilerim herkesten.” diye bağırdı.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu