Survıvor

Yemek açık arttırmasında aç kalan Survivor yarışmacısı Ayşe Yüksel’in hali yürek burktu

Survivor 2021’in bu akşam yayınlanan bölümüne yemek açık arttırması damga vurdu. Ayşe Yüksel’in sadece havuç dilimi tatlısı yemesi ve karını doyuramaması nedeniyle ağlayacak hale gelmesi sosyal medyada  da çok konuşuldu.

AYŞE YÜKSEL AÇIK ARTTIRMADA AÇ KALDI

Acun Ilıcalı’nın sürpriz şekilde yemek açık arttırmasına sürpriz şekilde son vermesi yarışmacılar arasında hayal kırıklığına neden oldu. En büyük hayal kırıklığı yaşayan isim ise Ayşe Yüksel oldu. Acun Ilıcalı’nın açık arttırmayı sona erdirmesine bir türlü inanamayan Ayşe Yüksel, Ilıcalı’nın ciddi olduğunu fark edince büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Karnını doyuramayan Ayşe Yüksel’in açık arttımada sadece bir dilim tatlı yemesi genç yarışmacının hayranlarını da üzdü.

Ayşe Yüksel’in kameralara yansıyan çaresiz halleri dikkatlerden kaçmadı. Ayşe Yüksel’in karnını doyuracak fırsatı bulaması ve bir ara “paramızla rezil oluyoruz” şeklindeki espri yapması kahkahalara neden oldu.

Köfte ekmeği yemek isteyen genç yarışmacı, biraz sonra kebapı da kaçırınca çok üzüldü.

İşte, karnını doyuramayan Survivor yarışması Ayşe Yüksel’in yemek açık arttırmasında yaşadığı o çaresiz halleri:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu