Televizyon

Yemek programlarıyla tanınan Ezgi Sertel hangi kanalda farklı bir programa başlıyor?

Yıllarca adım adım Anadolu’yu gezen yaptığı yemek programlarıyla adından söz ettiren Ezgi Sertel bu kez farklı kanalda bir kadın kuşağı programına başlıyor.  Ezgi Sertel, artık değişik yörelerden değil bu kez stüdyoda konuklarını ağırlayacak… “Ezgi Sertel’le Kadınlar Bilir” 9 Ekim’den itibaren hafta içi her gün  teve2 kanalında olacak.

EZGİ SERTEL TEVE2’YE TRANSFER OLDU

Ezgi Sertel, kadınlara yönelik yapacağı programda “Sosyal haklarım neler? En lezzetli yemeği nasıl pişiririm? Mutfakta pratik bilgiler neler? Güzellik sırları nelerdir? Hukukta bilmem gerekenler neler? Ünlüler dünyasında neler oluyor? Çocuğumu büyütürken bilmem gerekenler? Kocamla ilişkimde nerede hata yapıyorum? Kariyer sahibi olmak istiyorum ne yapmalıyım? Hobim olsun istiyorum ama yeteneğim var mı?” gibi kadınların alanına giren konularda konuklarıyla sohbet edecek.

 

Kadına dair konular Ezgi Sertel ve ekibinin gündeminde olacak… Ezgi Sertel ve arkadaşları uzman konuklar eşliğinde ekran başındaki izleyicilerine dolu bir içerikle hitap etmeye çalışacak.

İnternet dünyasının ünlü fenomenleri, binlerce takipçisi olan bloggerlar, Instagram’ın yıldızları stüdyoda olacak, gündemdeki konuyu değerlendirerek, yaşam tarzlarını bizlerle paylaşacak.

“Ezgi Sertel’le Kadınlar Bilir” 9 Ekim’den itibaren hafta içi her gün teve2’de…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu