Televizyon

Yemek yarışması Karavan’da final haftası başladı… Kadınlar arasında büyük kavga!

Karavan yarışması final haftasına girdi. Ancak kadınlar karavanındaki gerilim başladığı günden beri hiç bitmedi. Hüsniye ile Toto arasındaki gerilim de bugünkü bölüme damgasını vuruyor. Erkekler karavanında Şeref Bey, kadınlar grubunda ise Öznur şef şapkasını takarken, menü konseptinde de değişiklikler var.

Olağan zamanlarda yarışmacı takımlar kendi menülerini belirliyor ve ona göre malzememe listelerini yazıyorlardı. Ancak bugün yarışmacılara malzemeler hazır verildi ve ellerindeki malzemelere göre de bir menü oluşturmaları istendi. Ancak menü hazırlanması aşamasında daha en başta Toto ve Hüsniye tartışmaya başladılar. Fajita isimli yemeğin isminin değiştirilmesini isteyen Hüsniye ile Toto’nun tartışmasının arasına giren Öznur “Kendimi şef hissedemiyorum.” diyerek isyan etti.

KARAVAN YARIŞMASINI ATV CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Erkekler karavanında ise hazırlıklar tüm hızı ile devam ediyor. 

Karavan yarışması ATV’de fark oluşturmaya devam ediyor.

Karavan yarışmasının en farklı özelliği ise; yapılan yemeklerin satışa sunulması. Karavanların isimleri dükkan oluyor ve yapılan yemekler açık alanda, zorlu çekimler altında satışa sunuluyor. Kadınlar ve erkekler iki ayrı grup halinde yarışıyor.

Sunucu Didem Uğurlu “Bildiğimiz yemek yarışma programlarından farklı bir yarışma. Çevresel faktörlere çok açık olan, gün içinde şekillenen sürprizlere gebe. 60 kişilik bir ekip zorlu şartlarda çalışıyor ama çok eğlenceli heyecanı yüksek adrenalini bol. Yapılan yemekler satılıyor. Elde edilen gelirlerin 2 güzel amacı var. Birincisi yarışmayı kazanmak diğeri ise elde edinilen gelirlerin 15 temmuz şehitleri kampanyasına bağışlanması” diyerek yarışmadan elde edilen gelirlerin 15 Temmuz Şehitleri kampanyasına bağışlanacağını belirtti.

KARAVAN YARIŞMASININ YARIŞMACILARINI TANIMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Başa dön tuşu