Televizyon

Yemekteyiz yarışmacısından şaşırtan açıklama: Tahliye oldum!

TV8’de yayınlanan sunuculuğunu ünlü oyuncu Onur Büyüktopçu’nun yaptığı Yemekteyiz programında yarışan Aybike Alev Yanar’ın sosyal medyadan yaptığı paylaşımla cezaevinden tahliye olduğunu açıkladı. Yanar, cezaevi kapsında çektirdiği fotoğrafı da takipçileriyle paylaştı.

YEMEKTEYİZ YARIŞMACISINDAN “TAHLİYE OLDUM” AÇIKLAMASI

Aybike Alev Yanar, Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi önünden ‘Tahliye oldum’ notuyla sosyal medyadan bir fotoğraf paylaştı. Fotoğraftan sonra binlerce mesaj alan Yanar, “Takdir edersiniz ki bugün ailemle geçireceğim. Telefonlara ve mesajlara yarın döneceğim.” ifadesini kullandı.

“GÖĞSÜMÜ GERE GERE GİRDİM ÇIKTIM”

Cezaevine neden girdiği yönünde de açıklama yapan Yanar, “Sürekli aileme ve arkadaşlarıma mesaj atıp olayın iç yüzünü öğrenmek istiyorsunuz olayın iç yüzü yok zaten elli kere anlattım. Şerefsizin birine şerefsiz dediğim için 3 gün ceza aldım. Göğsümü gere gere girdim çıktım. Yine olsa yine söylerim.” diye yazdı.

 

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı