Televizyon

Yemekteyiz’in reyting başarısı parmak ısırtıyor…Müge Anlı’yı bile geçti

TV8’de ünlü oyuncu Onur Büyüktopçu’nun sunumuyla ekranlara gelen Yemekteyiz adeta ikinci baharını yaşıyor. Ekranların fenomen programı Show TV’de ilk olarak ekrana gelmiş sonrasında değişik kanallarda macerasına devam etmişti. Bu sezon TV8’de Bloom Medya’nın yapımcılığında çekilen Yemekteyiz aldığı reytinglerle adeta parmak ısırtıyor. Yemekteyiz, Müge Anlı’nın sunumuyla ekrana gelen Tatlı Sert’i bile geçmeyi başardı.

YEMEKTEYİZ ALDIĞI REYTİNGLERLE DİKKAT ÇEKİYOR

Yemekteyiz’ün dün ekrana gelen bölümü önemli bir reyting başarısına imza attı. AB grubunda 7. sırayı gören Yemekteyiz, ATV’de yayınlanan ve aldığı yüksek reytinglerle dikkat çeken Müge Anlı’nın sunduğu Tatlı Sert’i geçmeyi başardı.

Yemekteyiz’in 26 Ocak Cuma günü ekrana gelen bölümü; AB’de 7. Total/Genel kategorisinde ise 19. sırada yer aldı. Program ABC1 kategorisinde ise 8. sırada yer aldı.

MÜGE ANLI’YI GEÇTİ

Yemekteyiz dün reyting rekortmeni fenomen program Tatlı Sert’i geçmeyi başardı. Müge Anlı’nın sunumuyla ekrana gelen Tatlı Sert, AB’de 11. sırada yer aldı. Müge Anlı’nın programı Total’de ise Yemekteyiz’i geçerek 12. sırada yer aldı.

BAŞARIDAKİ EN BÜYÜK FAKTÖRLERDEN BİRİ ONUR BÜYÜKTOPÇU

Yemekteyiz’i Türk seyircisinin yeniden sevmesindeki en büyük faktörlerden biri kuşkusuz Star TV’de ekrana gelen Kiralık Aşk dizindeki performansıyla büyük beğeni toplayan ünlü oyuncu Onur Büyüktopçu oldu. Aldığı reytinglerle dikkat çeken program, hem kanalı TV8’in hem de yapım şirketinin yüzünü güldürdü. Program TV8’in gündüz kuşağında en çok izlenen program oldu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu