Televizyon

Yemekteyiz’in sunucusu Onur Büyüktopçu’nun sözlük yazarıyla başı dertte!

TV8’de yayınlanan Yemekteyiz programının sunuculuğunu yapan oyuncu Onur Büyüktopçu’nun sözlük yazarıyla başı dertte. “Bu adama kim görev veriyor, her şeyi kamu spotu gibi anlatıyor. ” diye yazan sözlük yazarına ateş püsküren Onur Büyüktopçu, Yemekteyiz programından sözlük yazarına seslenerek “o kalemini kırarım” diye çıkıştı.

BÜYÜKTOPÇU: “O KALEMİNİ KIRARIM SENİN!”

Bir sözlük platformunda Yemekteyiz programının sunucusu Onur Büyüktopçu hakkında; “Bu adama kim görev veriyor, her şeyi kamu spotu gibi anlatıyor. Yok köpekleri koruyun, yok hayvanları koruyun, yok mutlu olduğunuz insanla evlenin… Ona mı düşmüş, ona mı kalmış?” şeklinde yazan yazara Büyüktopçu’dan tepki geldi.

Yemekteyiz programından kendisini eleştiren yazara cevap veren Büyüktopçu, şunları söyledi:

“DOĞRU OLAN HER ŞEYİ SÖYLERİM”

“Bunu yazan kimse o senin kalemini kırarım, bunu da söyleyeyim. Ben burada doğru bir şey söylüyorum. İçimden geldiği gibi konuşurum. O yazar arkadaş kimse… Bana öyle şeyler söyleyemez. Ben toplum tarafından sevilen bir insanım, her gün ekranlardayım. Kendime göre doğru olan şeyleri söyleyebilirim.’

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu