M.Bey/ÖzelTelevizyon

Yemekteyiz’in yeni sezonunda haftalık ödülde rekor artış (MEDYABEY-ÖZEL)

MEDYABEY-ÖZEL: TV8 ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal’ın sunduğu Yemekteyiz yarışmasının yeni sezonunda sürpriz gelişmelerin olacağı haber veriliyor. Yarışmacılara verilen haftalık ödülde rekor bir artışa gidilecek. Ayrıca yaşanan yapım maliyetlerindeki artışlar nedeniyle programın konseptiyle ilgili de değişiklikler yaşanacak.

YEMEKTEYİZ’İN YENİ SEZONUNDA ÖDÜL 50 BİN LİRA

MEDYABEY’e gelen duyumlara göre Yemekteyiz’in haftalık ödülü yeni sezonda 50 bin lira olacak. Ödülün büyüklüğünün hem programın reytinglerine hem de programa olan yarışmacı ilgisinin artmasına neden olacağı tahmin ediliyor.

MALİYETLER NEDENİYLE KONSEPTTE DEĞİŞİKLİK YAŞANACAK

Öte yandan özellikle akaryakıta gelen zamlardan sonra yapım şirketi ve kanal yönetiminin vardığı karar sonucunda yarışmanın sabit bir mekanda yapılması kabul edildi. Böylelikle yapım maliyetlerinin bir parça da olsa önüne geçilmesi amaçlanıyor.

50 BİN LİRALIK ÖDÜL REYTİNGLERİ NASIL ETKİLEYECEK?

Yeni sezonda Yemekteyiz yarışmasında 50 bin liralık haftalık ödülle ve sabit mekanda yapılmasıyla iki önemli değişiklik yaşanmış olacak. Özellikle büyük ödüldeki rekor artışın programın reytinglerine nasıl yansıyacağı merak ediliyor.

Ayrıca belli periyotlarla şehir dışı çekimlere de devam edilecek. İlk durak Kuzey Kıbrıs olacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu