Magazin

Yemin dizisinin aşıkları evleniyor

Kanl 7’de yayınlanan Yemin dizisinde başrol karakterlerini canlandıran Özge Yağız ile Gökberk Demirci aşkı gerçek oldu. Şimdilerde Sol Yanım dizisinde Serra karakterine hayat veren genç oyuncu Özge Yağız’ın sevgilisi Gökberk Demirci’den evlenme teklifi aldığı ortaya çıktı.

Özge Yağız ve Gökberk Demirci’nin Reyhan ve Emir karakterlerini canlandırdıkları Kanal 7’nin gündüz kuşağı dizisinde tanışarak büyük bir aşka yelken açmıştı. Aşkları dillere destan olan ünlü çift, hızla nikah masasına doğru yol alıyor. Gökberk Demirci’nin bir sosyal medya paylaşımı evlenecekleri konuşulan çiftin hayranlarını heyacanlandırdı.

Kanal 7’de ekrana gelen Yemin dizisinde başrolü paylaşan Özge Yağız ve Gökberk Demirci’nin aşka dönüşen rol arkadaşlığı evliliğe gidiyor. Diziden ayrıldıktan sonra Sol Yanım’da başrolü kapan Özge Yağız ve Gökberk Demirci cephesinde önemli bir gelişme yaşandı.

GÖKBERK DEMİRCİ İLK SİNYALLERİ VERMİŞTİ

Geçtiğimiz günlerde Gökberk Demirci, Instagram hesabından sürpriz bir paylaşımda bulunmuştu. Demirci, evlilik balonlarını paylaşarak “She said yes (evet dedi) balonları” mesajını not düştü. Böylece, yakışıklı oyuncunun sevgilisine evlilik teklifi edip etmediği merak konusu oldu.

ÖZGE YAĞIZ’A EVLİLİK TEKLİFİ

Özge Yağız, kısa zaman önce sevgilisi Gökberk Demirci ile başrolleri canlandırdığı Yemin dizisinden ayrıldı ama bu kötü bir ayrılık değildi. Tam aksine, oyunculuk performansı çok beğenilen Özge Yağız, Star TV’de yayınlamaya başlayan Sol Yanım isimli diziye transfer oldu! Sol Yanım dizisinde Serra isimli karakteri canlandıracak güzel oyuncu, dün gece sevgilisi Gökberk Demirci’den sürpriz bir evlenme teklifi aldı!

GÖKBERK DEMİRCİ AŞKA GELDİ

Intagram’da büyük bir hayran kitlesi olan Özge Yağız, takipçileriyle kamera arkası ve gündelik hayatını sık sık paylaşıyor. Geçtiğimiz haftalarda Instagram’da paylaştığı bir gönderinin altına sevgilisi Gökberk Demirci’nin aşka gelmesi, iki tarafın da takipçilerinin gözünden kaçmadı! Özge Yağız’a olan aşkını: “nasıl bi güzelliktir canım aşk ��❤️” yorumuyla dile getiren Gökberk Demirci’nin bu güzel aşkı karşısında eriyoruz resmen!

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu