Yerli Dizi

Yeni bölümü Göbeklitepe’de çekilen Hercai’nin ekibine ‘prenses’ sürprizi

Hercai dizi ekibi yeni bölüm çekimlerini Şanlıurfa'da yer alan Göbeklitepe'de gerçekleştirdi. Göbeklitepe'de ekip Romanya Prensesi ile bir araya geldi.

ATV ekranlarında, Cuma akşamlarının reyting birincisi haline gelen Hercai dizi ekibi yeni bölüm çekimlerini Şanlıurfa’da yer alan Göbeklitepe’de gerçekleştirdi. Günümüze kadar ulaşan ilk ve en büyük tapınak olan, UNESCO Dünya Mirası Kalıcı Listesindeki Göbeklitepe, Hercai ekibini bir sürpriz bekliyordu. Hercai dizisinin oyuncuları Göbeklitepe’de Romanya Prensesiyle bir araya geldi.

ATV ekranlarının kısa sürede ses getiren dizisi Herca’inin  yeni bölümü olan 11. bölümü bu akşam izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Reytingleriyle Cuma akşamlarının birincisi haline gelen Hercai dizisinin ekibi, günümüze kadar ulaşan ilk ve en büyük tapınak olan, UNESCO Dünya Mirası Kalıcı Listesindeki Şanlıurfa’da yer alan Göbeklitepe’de yeni bölüm çekimlerini gerçekleştirdi. Birçok medeniyetin tarihine tanıklık eden bu büyülü mirasın atmosferi bugün Hercai oyuncularını ve Romanya Prensesini de bir araya getirdi.

Mia Yapım’ın yapımcılığında çekilen dizinin yapımcısı Banu Akdeniz, yönetmeni ise Cem Karcı. Dizinin senaryo ekibinde ise Eda Tezcan ve Feraye Şahin yer alıyor.

Hercai Dizisi Oyuncuları: Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu), Akın Akınözü (Miran Aslanbey), Ayda Aksel (Azize Aslanbey), Macit Sonkan (Nasuh Şadoğlu), Gülçin Santırcıoğlu (Sultan Aslanbey), Serhat Tutumluer (Hazar Şadoğlu), Tansu Taşanlar, Oya Unustası, Serdar Özer, Duygu Yetiş (Elif Aslanbey), İlay Erkök (Yaren), Servet Pandur, Edip Saner, Güneş Hayat (Esma), Gülçin Hatıhan, Aydan Burhan, İnci Şen, Yusuf Bedir (Bedirhan), Aydan Taş (Şehriyar Taşkın)

Herca’inin Konusu: “Hercai” dizisi Mardin’li Aslanbey ve Şadoğlu ailelelerinin ilişkilerini ekrana taşıyacak. Yaren’in (İlay Erkök) amcasının kızı Reyyan’ın (Ebru Şahin) da sevdiği genç olan Miran’a aşık olması hikayede tüm dengeleri değiştirecek.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı