MagazinMedyabey TV

Yeni dizi ‘Ufak tefek cinayetler’ güçlü kadrosu ile parmak ısırtıyor

Star TV’nin yeni dönem iddialı dizilerinden olan Ufak Tefek Cinayetler 4 kadın ve 4 erkek arasındaki karanlık sırlara, tutkulu aşklara, bitmek bilmeyen rekabete ve gizeme ışık tutuyor. Kadınlar kadrosundan sonra şimdi erkekler kadrosunun da açıklandığı Ufak Tefek Cinayetlerin yayın tarihi merak ediliyor. İşte ilk fragmanın merak uyandıran tek plan sahnesi…

Ay Yapım imzalı, yönetmenliğini Ali Bilgin ve Deniz Yorulmazer’in üstlendiği, senaryosunu Meriç Acemi’nin kaleme aldığı, yeni sezonun en iddialı dizilerinden biri olan “Ufak Tefek Cinayetler”in kadın başrol oyuncuları, geçtiğimiz günlerde bir araya gelmiş ve ilk kare fotoğraflar basına yansımıştı. Şimdi de erkekler kadrosu açıklandı. Dizinin kadın kahramanlarının; Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen ve Bade İşçil canlandırırken erkek kahramanlarını ise; Mert Fırat, Yıldıray Şahinler, Selim Bayraktar ve Ferit Aktuğ canlandıracak.  Güçlü oyuncu kadrosu ve izleyiciyi akıl oyunlarına davet eden, sürükleyici hikâyesiyle “Ufak Tefek Cinayetler”, yakında Star TV’de yayınlanacak.

Ufak Tefek Cinayetler kadınlar kadrosu

 

Ufak Tefek Cinayetler erkekler kadrosu

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu