Yerli Dizi

YENİ DİZİLER YOLDA

 

Yerli dizi furyası bitecek gibi görünmüyor. Sina Koloğlu, Milliyet Cadde’de yeni sezonun dizilerini yazdı…

 

Tüketmeye devam… Düzen bozuk olsa da devam…

24 saat çalışmaya devam… Yeni dizilere devam… Mayıs ayı, yaz dönemi ve ardından kış dönemine geçiş… Hayat bu kadar hızlı lafının hiç de yabana atılacak cinsten olmadığını gösteriyor. 12 yeni yerli dizi geliyor. Başlayanı var, kanalı bellirleneni var, başlayacak olanı var. İşte önümüzdeki aylarda sizlerle haşır neşir olacaklardan bir demet:

‘Veda’nın Kanal D’de yayınlanacağı açıklandı. İşgal altındaki İstanbul’da bir konakta yaşanan olayları anlatıyor. Mehmet Aslantuğ bir  bakanı canlandıracak. Jale Arıkan  da oynayacağı kesinleşenlerden.

 

Dizi dizi diziler

‘Ustura Kemal’ Show TV’de yayın gününü bekliyor. ‘Sultan’ın adı ilk olarak ‘Ayırılık Olmasaydı’ diye belirlenmişti. Nurgül  Yeşilçay, Şahin Irmak ve Nur Süer başrollerde. Dizinin çekimleri devam ediyor. Bir diğeri de ‘Düşman Kardeşler’. Tarık Pabuçcuoğlu, Murat Eken, Hande Subaşı ve Kaan Urgancıoğlu oynuyor. Trakya komedisi.

ATV’de ise ‘İki Yaka Bir İsmail’ başlayacak. Erdal  Özyağcılar, Rana Cabbar, Meltem Gülenç başrollerde. TRT 1’de ise  Şebnem Bozoklu, Cemal Toktaş ve Tomris İnceer’in rol aldığı ‘Arabulucu’ ekrana gelecek.

Star TV’de ‘İnsanlar Alemi’ haftaya karşınızda olacak. Ali Sunal, Alper Kul ve İrem Sak eski ‘5’er Beşer’i bu isimle ekrana taşıyor.

‘Budala’ bir başka dizi. Hande Soral, Burak Sağyaşar, İbrahim  Kendirci oynuyor. Ve Türkan  Şoray’la Kadir İnanır filmlerinden ‘Dila Hanım’ın dizi hali.

Bir yere not alın isterseniz.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu