FragmanlarYerli Dizi

Yeni Gelin 12. bölüm tanıtımında yine kahkaha yine sürprizler!..

Ekrana geldiği ilk günden beri farklı bir soluk olarak izleyicinin beğenisini kazanan Yeni Gelin 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu’nun üstlendiği, Show TV’nin beğeni toplayan dizisi “Yeni Gelin”in 12. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı. Yine kahkaha, yine sürprizler, yine sıradışı replikler… İşte Yeni Gelin 12. bölüm özeti ve fragmanı…

“Yeni Gelin”in Cumartesi akşam ekrana gelecek 12. bölümünde; Kadınlar altınları bulmuş, konağa getirmiştir. Ama nerde saklayacak, bunları kime satacaklardır? Bunun için Baran’a başvururlar. Kısa zamanda altınları satıp zengin olacaklardır. Ama işler umdukları gibi gitmez. Buldukları defineyle ilgili efsaneler, özellikle Ayşe’yi fazlasıyla etkiler. Yakalarını bırakmayan talihsizlikler ve tesadüfler kadınları fazlasıyla zora sokar. Kamilla’nın kendini aklaması, Türkmen’in hüküm giymesine sebep olur.

Kalender, Türkmen’i affetmeyecektir, cezasını keser. Türkmen, çareyi kaçmakta bulsa da kısa sürede gerçeklerle yüzleşir ve evinin yolunu tutar. Konağa mutsuz dönen sadece Türkmen değildir. Şirin de konaktaki mutsuz kadınlar kervanına katılmış, Ferhat’la yolları sonsuza kadar ayrılmıştır. Ramazan ayının gelişiyle birlikte evde huzur, birlik, beraberlik rüzgarı esse de altınların varlığı, kadınların huzurunu iyice kaçırmıştır. Kadınlar, tam altınları satıp huzura kavuşacaklarını sandıkları anda birbiri üstüne şok yaşarlar. Üst üste gelen sinir bozucu olaylardan sonra tam rahata kavuşacakları anda hiç ummadıkları bir hamleyle karşılaşırlar. Altın sevdası, kadınların başına umduklarından çok daha büyük bir bela açacaktır.

Şehirli genç bir kızın yeni gelinlik hallerini konu alan Yeni Gelin dizisinin başrollerini Jessica May ve Tolga Mendi paylaşırken, dizide Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç, Sema Keçik, Lale Başar, Renan Bilek, Yonca Şahinbaş, Burçin Bildik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu, Murat Kocacık ve daha birçok ünlü oyuncu yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini ve senaryosunu Ersoy Güler üstleniyor.

“Yeni Gelin” yeni bölümü ile 27 Mayıs Cumartesi günü Saat 20.00’de Show TV’de.

İşte “Yeni Gelin”in 12. Bölüm 2. Tanıtımı!

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı