Yerli Dizi

Yeni Gelin bugün final bölümüyle veda ediyor

Yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu’nun üstlendiği, Yeni Gelin, bu akşam final bölümüyle ekranlara veda ediyor. Peki Yeni Gelin’in bu akşamki son bölümünde neler olacak? Dizi nasıl final yapacak? İşte detaylar…

Yeni Gelin dizisinin oyuncu kadrosunda Jessica May ve Tolga Mendi’nin yanı sıra Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Dağhan Külegeç, Yonca Şahinbaş, Zeynep Kankonde, Lale Başar ve Renan Bilek gibi usta oyuncular da yer alıyor.

YENİ GELİN’İN FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Yeni Gelin’in bu akşam ekrana gelecek final bölümünde Bella’nın sancısıyla tüm konak, ayağa kalkmıştır. Herkes Hazal bebeğin heyecanı içindedir. Fakat şimdilik herkesin hevesi kursağında kalmıştır. Fakat bu deneyimden sonra Bella; konaktaki sınavların şiddetini arttırmıştır. Herkes dedelik, nenelik, yengelik, amcalık, babalık sınavındadır. Bella, kimsenin gözünün yaşına bakmaz. Şirin de başka bir sınavın eşiğindedir. Yıllardır kurduğu hayalin eşiğinde beklemektedir. Sonunda hayalleri gerçek olacaktır. Tabi, sınavı kazanabilirse… Heyecandan her şeyi berbat etmezse, hayallerine kavuşması an meselesidir. Bella da hayaline, biricik kızına kavuşmaya çok yaklaşmıştır. Sonunda hayalini kurduğu aileye kavuşacaktır. Herkes, bir bir mutluluğa doğru yelken açmaktadır. Nazgül, kendini Kağan’a ispat etmek için içindeki canavarla savaşmakta, kumalar el birliğiyle entrikalarına devam etmektedir. Sonunda Bozoklar, hak ettikleri mutlu sona doğru emin adımlarla yürümektedirler. Bu son hepsinin hayalindeki gibi mi olacaktır? Kalender, sonunda hayal ettiği mutlu aile tablosuna kavuşabilecek midir? Yeni gelinimiz, yıllarca mücadelesini verdiği mutluluğu yakalayabilecek midir? Yeni gelinin aşkı uğruna tasını tarağını toplayıp başlattığı bu hikâye nasıl bitecektir?

“Yeni Gelin” final bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Show TV ekranlarında olacak.

İşte “Yeni Gelin”in Final Bölümü (63. Bölüm) 2. Tanıtımı:

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu