Magazin

Yeni Gelin dizisinin Brezilyalı Yıldızı Jessica May Türk genci ile evlendi

Show TV’de yayınlanan Yeni Gelin dizisi ile Türkiye’de milyonlarca hayran kazanan Brezilyalı oyuncu Jessica May, evlendi. Sevilen sempatik oyuncu uzun süredir birlikte olduğu isimle kendi ülkesi Brezilya’da evlendi. Jessica May ve Hüseyin Kara düğünlerinden çok özel fotoğrafları Instagram hesaplarından takipçileri için paylaştılar.

HÜSEYİN KARA İLE HAYATINI BİRLEŞTİRDİ

Yeni Gelin dizisi Türk izleyicisinin gönlüne taht kuran Brezilyalı güzel oyuncu Jessica May, uzun süredir Hüseyin Kara ile birlikteydi. Brezilya’da gerçekleşen düğün töreninden çok özel fotoğrafları gören Ma’in takipçileri bu sürpriz karşısında şaşırdılar. Yaşanan şaşkınlık yorumlarda da kendisini gösterdi. Özellikle Jessica May’in gelinliği sosyal medya kullanıcıları tarafından oldukça beğenildiği görüldü.

blank

GELİNLİĞİ DİKKAT ÇEKTİ

Brezilya’daki Parana bölgesindeki Amazon Eventos’ta düzenlenen törenle dünya evine giren çiftin aileleri düğünde hazır bulundu. Görkemli düğünün fotoğrafları sosyal medyada paylaşıldı.

blank

Yeni Gelin dizisiyle adından söz ettiren May geçtiğimiz günlerde yine Show TV’de yayınlanan ve oyuncu Demet Akbağ’ın sunduğu Çok Aramızda şaka programında şakalanmış ve oyuncu gözyaşlarını tutamamaıştı.

blank

İşte, Çok Aramızda’da şakalanan May’in zor anları:

https://www.youtube.com/watch?v=lQLQ2xa-Hyo

JESSİCA MAY KİMDİR?

Jessica May, 5 Aralık 1993 yılında Paranacity’de doğdu. Kitap okumayı ve ata binmeyi seven May, 1.75 boyunda, yeşil gözlü ve yay burcudur. Biyolojik Bilimler Bölümü’nü kazanan Jessica May, kariyerine model olarak devam etmek için eğitim hayatına ara verdi. Köpekleri çok seven Jessica May, özellikle sokak köpeklerine elinden geldiğince bakmaya çalışıyor. En büyük hayallerinden biri sokakta bulduğu köpeklerden bir hayvan çiftliği kurmak.

15 yaşına kadar çiftlikte büyüyen Jessica’nın öğretmen olan annesi ve çiftçi olan babası Brezilyalıdır. Ayrıca veterinerlik okuyan bir erkek kardeşi vardır. Türkiye’yi gezmekten ve farklı kültürleri tanımaktan keyif alan Jessica’nın farklı şehirleri görmek, sıcak ilişkiler kurmak yapmak istediği planları arasında.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu