Dijital PlatformlarFragmanlar

Yeni Gelin ekranlarda fırtına gibi esiyor! Neden TT oldu

Show TV’nin sevilen dizisi Yeni Gelin yayınlandığı son bölüm ile yine ses getirdi. Dün akşam ekrana gelen bölümünde sosyal medyada #mutluolunca hashtag’i ile de top trend (TT) listesine giren Yeni Gelin’in yeni bölümünde neler yaşanacağı da merak konusu oldu? Yeni Gelin’in son fragmanı da yayınlandı. Yeni Gelin neden TT oldu? Yayınlandığı ilk günden beri ekranda fırtına gibi esen ve seyirciyi ekrana kilitleyen Yeni Gelin’de bu hafta neler yaşanacak?

Yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu’nun üstlendiği, başrollerini; Jessica May ve Tolga Mendi paylaştığı usta oyuncu kadrosunda Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç, Sema Keçik, Lale Başar, Renan Bilek, Yonca Şahinbaş, Burçin Bildik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu ve Murat Kocacık’ın yer aldığı Show TV’nin kahkaha dolu dizisi “Yeni Gelin”in dün akşam ekrana gelen bölümü ile tüm kişilerde zirveye oturdu. Total’de 6,56 izlenme oranı (rating), 15,96 izlenme payı (share) ile birinciliği göğüsleyen Yeni Gelin’in dün akşam ekrana gelen bölümünde #mutluolunca etiketi ile Twitter’ın Türkiye gündeminde uzun süre TT listesinde kaldı.

Bella’yı yine bir sürpriz bekliyor!

“Yeni Gelin”in dün  akşam ekrana gelen 9. bölümünde; Nazgül, canına kıymak isterken bir bebeği olacağını öğrendi. Yeni bebek müjdesi Kağan’ın, Nazgül ile Elmas arasında kalmasına neden oldu. Bu duruma çok sevinen konak halkı, Elmas’a hayatı zindan etmeye karar verdi. Konak kadınlarının nikahtan vazgeçmesi üzerine Kalender, tüm aileyi pikniğe götürdü. Piknikte her şeyin düzeleceğini zanneden Kalender, kadınların başına buyruk hareket etmesiyle soluğu hastanede aldı. Kağan, Elmas’ın daha önce pavyonda çalıştığını öğrendi. Gerçeği öğrenen Kağan büyük hüsrana uğradı. Hamile kalamayacağını öğrenen Bella’nın şok olduğu final sahnesi izleyenleri ekran başına kilitledi.

İşte Yeni Gelin 10. bölüm özet ve fragmanı

Dizinin yayınının ardından gelecek hafta ekrana gelecek bölümünden yayınlanan ilk tanıtım izleyenlerde yeni gelinde heyecanın bitmeyeceğini gösterdi. Bella’nın kısır olduğunun ortaya çıktığı yeni tanıtım izleyenlerde merak uyandırdı. Gelinler Bella için kolları sıvıyor ve yardıma girişiyor. Korkut Dede konakta fırtınalar estirmeye devam ederken Kağan Nazgül ile birlikte balayına gitme kararı alıyor. Afet, Bella’nın kısır olduğunu Dilan’a söylüyor ve Dilan yeni planlar kurmaya başlıyor.

Show TV’nin kahkaha dolu dizisi “Yeni Gelin”in onuncu bölüm tanıtımı yayınlandı. Bella’nın kısır olduğunun ortaya çıktığı tanıtım izleyenlerde merak uyandırdı.

Şehirli genç bir kızın yeni gelinlik hallerini konu alan Yeni Gelin dizisinin başrollerini Jessica May ve Tolga Mendi paylaşırken, Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç, Sema Keçik, Lale Başar, Renan Bilek, Yonca Şahinbaş, Burçin Bildik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu, Murat Kocacık ve daha birçok ünlü oyuncu yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini ve senaryosunu Ersoy Güler üstleniyor

Yeni Gelin’in sürprizlerle dolu yeni bölümü 13 Mayıs Cumartesi günü saat 20.00’de Show TV’de ekrana gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu