Yerli Dizi

Yeni Gelin, Şampiyonlar Ligi Finali dinlemedi…Yeni Gelin ne kadar izlendi?

Yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu’nun üstlendiği, Show TV’nin bol kahkahalı dizisi “Yeni Gelin”in dün akşam ekrana gelen bölümü tüm kişiler/Total kategorisinde zirveye oturdu. Total’de 6.44 izlenme oranı (rating), 16.86 izlenme payı (share) ile birinciliği göğüsledi. Yeni Gelin, ayrıca Genel kategorisinde TRT1’den naklen yayınlanan R.Madrid ve Juventus arasında oynana Şampiyonlar Ligi Final maçını da geride bırakarak birinci olması dikkatlerden kaçmadı.

YENİ GELİN TWİTTER’DA UZUN SÜRE TT OLDU

Dünün reyting sonuçlarında Genel kategorisinde ilk üç; Yeni Gelin, final maçı, Survivor olarak gerçekleşti. AB’de ise ilk üç; Final maçı, Survivor ve Kalbimdeki Deniz olarak sıralandı. AB kategorisinde Yeni Gelin 6. sırada yer aldı.

Yeni Gelin’in dün akşam ekrana gelen bölümünde #kaçamazsın etiketi ile Twitter’in Türkiye gündeminde uzun süre TT listesinde kaldı.

Başrollerini Jessica May ve Tolga Mendi’nin paylaştığı Yeni Gelin’in oyuncu kadrosunda Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Dağhan Külegeç, Yonca Şahinbaş, Zeynep Kankonde, Lale Başar ve Renan Bilek gibi oyuncular yer alıyor.

KALENDER’İN CEZASI

Yeni Gelin’in dün akşam ekrana gelen bölümünde Kalender, konaktaki kadınların planını en sonunda anladı ve onlara büyük bir ceza verdi. Kadınlar cezaya daha fazla tahammül edemedi ve soluğu Baran’ın evinde aldı. Hazar’ın çocuk sahibi olma meselesine el atan Kağan, Hazar’ı Kamuran’a götürmeyi teklif etti. Bunu duyan Bella, sinirlerine hakim olamadı ve Hazar’la araları açıldı. Konaktaki kadınların evlerini terk etmesine neden olan altınları Kamilla aldı ve kimseye aldırış etmeden gizli gizli kaçma planları yaptı. Baran, Kamilla’nın kaçmasına yardımcı oldu ve onu altınlarla birlikte tekneye götürdü. Tekne hareket edeceği sırada kaptan kılığına giren Kalender, şapkasını çıkardı ve Kamilla’ya doğru ‘’istikamet nereye bayan’’ dedi. Karşısında Kalender’i gören Kamilla’nın şok içinde kaldığı final sahnesi izleyenlerde Yeni Gelin’de şenlik var dedirtti.

YENİ BÖLÜM TANITIMI MERAK UYANDIRDI

Dizinin yayınının ardından gelecek hafta ekrana gelecek bölümünden yayınlanan ilk tanıtım izleyenlerde merak uyandırdı. Altınları çalarken yakalanan Kamilla’nın, ceza olarak yeni gelin ilan edildiği eğlenceli tanıtım izleyenleri ekran başına kilitledi.

Yeni Gelin’in sürprizlerle dolu yeni bölümü(14. bölüm) 10 Haziran Cumartesi günü saat 20.00’de Show TV’de ekrana gelecek.

İşte Yeni Gelin’in 14. bölüm fragmanı:

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu