Medya

Yeni haber kanalı BBN Türk ekranında hangi isimler yer alacak?

Yen, haber kanalı BNN Türk TV, yayın hayatına başlamaya hazırlanıyor. Yayın hayatına kısa bir süre sonra başlayacak olan ulusal haber kanalı BBN Türk TV, önemli transferle başlangıç yaptı.

İnsanı merkezine alan, suni gündemler yerine ülke gerçeklerini ön plana alan yapıcı yaklaşımıyla Türkiye’de haber kanalı anlayışına farklı bir soluk getirme iddiasıyla yola çıkan kanal başlangıçta Türksat ve D-Smart üzerinden izleyiciyle buluşacak.

Medya dünyasından Talat Atilla, Hulki Cevizoğlu ve Bülent Orakoğlu gibi isimlerle ekran macerasına başlayacak olan yeni kanal BBN Türk TV bünyesinde medyanın şu bilindik isimleri de yer alacak:

Seda Akbay, Talat Atilla, Hulki Cevizoğlu, Tamer Korkmaz, Defne Sarısoy, Celal Kazdağlı, Bülent Orakoğlu, Faik Çetiner, Uğur Özteke ve Fahrettin Damga…

BBN Türk TV, adını “Birlik Beraberlik Noktası” mottosunun baş harflerinden alıyor.

İstanbul ve Ankara stüdyolarıyla haber altyapısını da güçlendiren BBN Türk TV, kendi alanlarında birbirinden değerli isimlerle oluşturduğu kadrosunu ve yayın programını kamuoyuyla paylaştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu