Magazin

Yeni imajı Elçin Sangu’ya benzetilen Ceylan’dan canlı yayında açıklama

Türkücü Ceylan’ın yeni imajı ünlü oyuncu Elçin Sangu’ya benzetilmişti. Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programına katılan Ceylan, benzeme iddialarına cevap verdi. Ünlü türkücü klip çekiminde bu konunun akıllarının ucundan bile geçmediğini söyledi.

CEYLAN, ELÇİN SANGU’YA BENZETİLMESİ KONUSUNA AÇIKLIK GETİRDİ

Şarkıcı Ceylan 15 Şubat’ta ‘Severim Ama Güvenemem Ki’ adlı şarkısını çıkardı. Şarkının klibinde de oynayan Ceylan’ın son görüntüsü oyuncu Elçin Sangu’ya benzetildi. Videoyu gören oyuncu Elçin Sangu da “Ben bile ne ara çıkardım şarkıyı hatırlamıyorum” yorumunu yaptı.

KIZI DURUMDAN MEMNUN

Ceylan, katıldığı canlı yayında konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Öte yandan Ceylan’ın kızı canlı yayına telefonla bağlandı. Genç kız, annesinin güzel bir oyuncuya benzetilmesinden dolayı çok mutlu olduğunu dile getirdi.

Ceylan ise klibi çekerken Elçin Sangu’ya benzemek için çaba sarf etmediğini çekimde bu konunun aklının ucundan bile geçmediğini dile getirdi.

Elçin Sangu’nun konuyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı ilginç paylaşım da dikkatlerden kaçmadı.

İşte, Gülşen Yüksel ve Müge Dağıstanlı’nın sunumuyla 2. Sayfa programına katılan Ceylan’ın konuyla ilgili açıklamaları:

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu